Skocz do zawartości

Certyfikaty Redhat A Wersja Rh


rysic

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje jak wygląda kontytuowanie certyfikacji RH w nowszych systemach? Teraz można zdawać RHCE na wersji 5, ale już jest beta 6, więc za jakiś czas pojawi się nowsza wersja tego systemu. Pytanie, czy będzie można kontynuować ścieżkę, czy trzeba będzie robić jakieś aktualizacje do RHCE? Może warto poczekać aż wyjdzie 6 i wtedy zrobić certyfikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poczekac, zdaje sie ze certyfikat ma waznosc przez 2 kolejne wersje, wiec szkoda stracic pare latek waznosci. Dawno sie nie interesowalem, wiec z gory za ewentualny blad przepraszam.

 

hmmm...

Choć z drugiej strony, mam teraz dobrą cenę egzaminu i jest spore prawdopodobieństwo, że nie zmobilizuję się, jeśli nie zrobię tego teraz ;)

Muszę poszukać jak to wygląda z tą ważnością. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wydaje mi sie zeby warto bylo czekac.... kto wie co przyniese jutro. RHCE jest swego rodzaju wyznacznikiem tego ze znasz RHEL w stopniu pozwalajacym ci samodzielne administrowanie systeme.

Kazdy kto razu uzysaka RHCE bez wzgledu na wersje na bazie ktorej zdawal przypuszczalnie poradzi sobie z nastepna itd

 

hmmm...

Choć z drugiej strony, mam teraz dobrą cenę egzaminu i jest spore prawdopodobieństwo, że nie zmobilizuję się, jeśli nie zrobię tego teraz ;)

Muszę poszukać jak to wygląda z tą ważnością. Dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...