Skocz do zawartości

Pomóż Poli - 1% :)


Amos

Rekomendowane odpowiedzi

Pola1.jpg

Polę poznałem w zeszłym roku. To rezolutna, radosna czterolatka na pozór niczym nie różniąca się od innych dzieci. Jednak od środka niszczy ją powoli choroba.

To syndrom Niemanna-Picka typu C - choroba genetyczna atakująca mózg. Powoduje ona obumieranie tkanki mózgowej i zamieranie czynności życiowych.

 

Pola jest w dobrym stanie jak na razie, ale pojawiają się już trudności z mową i chodzeniem, a nawet ataki katalepsji (gwałtownego zesztywnienia mięśni całego ciała).

Jedynym ratunkiem jest lekarstwo o nazwie Zavesca (miglustat), ale jego cena przyprawia o zawrót głowy - 50 tys. zł za miesięczną kurację, a o refundacji nie ma co marzyć.

 

Dlatego proszę drogich pracujących użytkowników forum w imieniu rodziców Poli, abyście wypełniając PITy za 2010 rok przekazali 1% podatku dla Poli, na jej leczenie i rehabilitację.

 

W rubryce nazwa OPP wpiszcie: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

W rubryce numer KRS: 0000037904

W rubryce informacje uzupełniające: DLA POLI WĘGIEL

W pozycji "wyrażam zgodę" wstawcie: x

 

Aha, Polę i jej rodziców poznałem, gdyż jest ona pod opieką hospicjum dla dzieci, którego jestem wolontariuszem. Montowałem w ich ogrodzie wielką trampolinę dla Poli.

 

Jakby ktoś chciał dodatkowo wpłacić jakąś kwotę dla Poli, to numer konta i inne informacje są na tej stronie:

http://www.dzieciom.pl/10377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...