Skocz do zawartości

Gorąca Prośba


k171

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gorącą prośbe do Was czyli użytkowników tego forum o pomoc w instalacji Fedory razem z Windowsem XP. Wybaczcie mi ale jestem zielony z instalacji lnuxa i jeśli ktoś miałby gdzieś jakieś artykuły albo komuś chciałoby sie napisać coś takiego dla mnie krok po kroku jak zainstalować Fedore razem z WinXP to będe bardzo wdzięczny. Zaznaczam również że HDD jest niepodzielony na partycje i bedzie sformatowany wiec oczekuje pomocy od podstaw (pusty dysk bez partycji). Z góry dziękuje za wszystko...

 

P.S. Moj numer GG - 5614064 (zawsze jestem niewidoczny - prosze pisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest wrecz banalna! Instalujesz XP i towzysz dwie partycjie na windowsa i druga jakas tam (ona bedzie do linuksa) .

Po zainstalowaniu XP wzucasz FC do instalacji i uzywasz DiskDruid ktorym twozysz z tej drugiej partycji partycji Swap i np. Ext3 ( miejsce mountowania to / ) formatujesz je i jedziesz dalej ... :) to chyba najprostyszy sposob.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na ten filmik, bo pomóc w instalacji WinXP z Fedorą, to on raczej nie pomoże!!

Przede wszystkim zamiast wybierać automat do zarządzania partycjami jak na filmie trzeba wybrać disk druid'a - poza tym mam pewne wątpliwości co do korzystania z wynalazków typu "Workstation" jak przygotowany zestaw pakietów, ale to już takie przyzwyczajanie, że zawsze i wszędzie wybieram "Custom" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...