Skocz do zawartości

Ip


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko... chce podniesc swoja neostrade do 512kb/s czy mazna na tym juz ftpa postawic? Aha...czy istnieje mozliwosc posiadania stalego adresu IP w neostradzie?

PZDRAWIAM

512 kbits/s download i 128 kbits/s upload czyli od ciebie jedynie 16 kilobajtow na sekunde to trochę za mało. Co do stałego adresu IP darmowy numer tel. 0 800 102 102.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czy mozna ftpa zalozyc to nie zalezy od lacza ( szybkosc transferu komunikacji miedzy serwerem a klientem zalezy od szybkosci lacza )

A i ati ma racje...

Bo ten Ipek jest chyba staly ale dynamiczny tzn, ze sie zmienia ( co prawda nie jak w dialupie ze co polaczenie to inny ip ale sie zmienia )... no ale mozna podobno skorzystac z tego no-ip.com......

 

Nie jestem co do tego wszystkiego pewien bo nie mam neo.. ale zawsze mi sie wydawalo, ze chyba tak jest z tymi ipami, bzdetami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ip inne przy kazdym logowaniu sie do sieci. no-ip.com dziala pieknie, wystarczy rejestracja dodanie nowej domeny, sciagniecie skryptu i odpalenie go w demonie - dziala bez zarzutow.. niby badziewny ftp' ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy proponowalibyśmy Ci tutaj coś za co trzeba płacić :?: :D

A poza tym no-ip działa sprawnie. Rejestrujesz się, ściągasz skrypt, odpalasz i konfigurujesz, a potem sobie wrzucasz - np. do /etc/rc5.d albo tam gdzie chcesz mieć go odpalanego. Mam w ten sposób udostępnione wejście ze świata przez ssh (oczywiście nie dla (_root'a_ → roota) ORT :> )

Jak jeszcze masz dobry router - czyt. taki który może sobie działać niezależnie i masz sieć lokalną, to dodatkowo jeszcze nie będziesz miał większego bólu ze zmianą IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...