Skocz do zawartości

Cs:S Nie Działa


Magnum44pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy masz wszystkie dodatki.

 

Można też dorzucać biblioteki z samego Windowsa (bezprawnie), warto odpalić wina z konsoli ze znaczkiem &. wtedy w konsoli będziesz miał informacje o tym co może sprawiać potencjalne problemy, możliwe że będzie szukał odwołania do bibliotek.

 

Jest jeszcze druga możliwość, kiedy jeszcze miałem windowsa i grałem w CS'a też program wyłączał się sam. warto zobaczyć co wtedy radzą zwykli użytkownicy windy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto odpalić wina z konsoli ze znaczkiem &.

Chyba nie do końca wiesz co ten znaczek oznacza...

& przesyła dany program w tło tak aby na terminalu można było wykonać coś jeszcze. Uruchomienie wine z tym nie jest najlepszym pomysłem, bo output wine nadpisze to co robisz na terminalu. Po prostu odpal drugi terminal i daj

wine appka.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Można też dorzucać biblioteki z samego Windowsa (bezprawnie)

Czy ja wiem czy tak bezprawnie jeśli mamy oryginalnego W obok zainstalowanego...

 

& przesyła dany program w tło tak aby na terminalu można było wykonać coś jeszcze.

Do tego podaje numer procesu by potem szybciej było go ze snajperki zdjąć :) (tudzież z kuli ognia jak kto woli)

 

Po za tym jeszcze można po prostu próbować zaktualizować Wine i sprawdzać database czy w ogóle powinno działać

Np. widnieje ładny wpis Platinum z 1.3.25 wcześniej są jeszcze 2 Gold z wersji 1.3.24 oraz 1.3.18

Ja sam nie mam tejże gry, więc nie mogę chwilowo sprawdzić, zapewne też nie jest darmowa (chyba, że jest?), toteż mam trochę związane ręce w tej sprawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litosc Boska, jakie apt-get :P

Jak juz to

yum install playonlinux

Lecz najpierw chyba trzeba dodac repozytorium ze strony P.O.L.

http://rpm.playonlinux.com/

O tutaj ^_^

Ja tam osobiscie wole czysty Wine, ale o gustach sie ponoc nie dyskutuje :P

 

Offtopic

Woa, duzo zmian w wersjach chyba nastapilo w P.O.L. milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...