Skocz do zawartości

Panel (Pasek) Z Otwartymi Oknami


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Czy w Fedorze 15 jest mozliwosc zainstalowania dodatkowego pakietu, dzieki ktoremu pojawia sie panel (na gorze lub na dole ekranu) z otwartymi oknami, np. jak pod ubuntu:

bottom-panel.jpg?

 

Po 5 miesiacach pracy na Fedorze 15 musze przyznac, ze jest to jedyna rzecz* jaka mnie mierzi. Najazd myszka na pole: Activities (lewy gorny rog) w moim przypadku nie sprawdza sie. Czesto mam otwartych kilka, kilkanascie okien i trzeba naprawde wytezyc wzrok, zeby znalesc to konkretne. Pasek z aktualnie otwartymi oknami bylby zbawieniem.

Jezeli sie nie da, to niestety, bede musial przesiasc sie z ciezkim sercem na inna dystrybucje np. mint 12. Yum i jego system sciagania roznic w pakietach jest niesamowity!

 

* no moze nie jedyna, bo druga to system powiadomien otrzymanego maila lub wiadomosci z komunikatora. Notorycznie zdarza mi sie w pracy, ze odchodze na chwile od komputera, ktos do mnie pisze wiadomosc, siadam ponownie do komputera, zapominam ruszyc mychą na dol ekranu, a po jakims czasie przychodzi kolega do pokoju i pyta czy dostalem od niego wiadomosc. Jedna, mala, zielona kropeczka w gornym pasku zalatwilaby ta uciazliwosc.

 

 

pozdrawiam

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...