Skocz do zawartości

Firestarter


linuxlamer

Rekomendowane odpowiedzi

no to problem polega na tym ze jak lacze sie np. w programach typu p2p to jezeli uzywam sieci torrent a ona laczy sie z mnostwem ustawionych przez uzytkonika portow to brak dostepu i ustawianie kazdego portu ktory zaczynal byc zablokowany byl meczacy pozwolilem sobie na ustawienie w POLICY -EDITING- OUTBOUND trafic...... w allow port zakres 1-65535 zeby miec polaczenie (czy to bezpieczne poniewaz te pakiety to chyba moga do mnie przychodzic bo jakos musze miec chyba polaczenie bo np skype tez nie chial sie laczyc itp ) czyli oznaczamy je jako przychodzace a porty odpowiedzialne za wychodzenie odemnie znajduja sie w POLICY-EDITING-INBOUND TRAFFIC....

ustawiam tam port mojego klienta i mam pelne polaczenie(tzw bez psv jak to w dc) ale teraz jezeli musze odblokowac jakis port UDP a firestarter nie obsluguje ich poniewaz w logach wyskakuje mi ze blokowane sa pakiety udp to czy jest moze inna nakladka (_odrazu_ → od razu) ORT pytam jaka i moze najlepiej jakiegos linka bym prosil lub (_wogule_ → w ogóle) ORT o jakas porade bo meczy mie to troche a wolal bym uzywac firewala niz go calkowicie wylaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...