Skocz do zawartości

Nie Mogę Zainstalować Fedory 17


wega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Postanowiłem zostać użytkownikiem Fedory. Zbiera ona pochlebne opinie na forach więc dlaczego nie. Jednak już na wstępie mam problem. Po uruchomieniu Live cd Fedora 17 pokazuje się ekran startowy zaznaczam start Fedora i nic ekran robi się czarny i tak może sobie stać i pół dnia i nic dalej. Co mam zrobić żeby w ogóle uruchomić ten system z Live cd. Podejrzewam, że może stery grafiki nie te. Mój komputer jest leciwy ale jeszcze pociągnie Fedorę przynajmniej tak wynika ze specyfikacji - wymagań systemu. Proszę pomóżcie, może już ktoś się spotkał z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja mialem taka sama sytuacje jak chcialem z ciekawosci zobaczyc inne dystrybucje. Mam laptopa z radeonem hd3470 i live-cd nie moge odpalic np. Suse, Minta, Debiana, Mandriva oraz Slackware. Jezeli zalezy Ci na live-cd to spróbuj ze starszymi wersjami np. Fedora 15 - przy pierwszym kontakcie róznic nie zobaczysz. Gdy bedziesz chcial zainstalowac to nagraj sobie wersje netinstal, zainstaluj wersje podstawowa i dograj sterownik do swojej karty.

 

Ps. jaka to specyfikacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...