Skocz do zawartości

etykiety/okladki do cd


sparky

Rekomendowane odpowiedzi

Przydalby mi sie programik do tworzenia okladek do plyt cd - taki linuksowy odpowiednik np wbudowanego w Nero CoverDesignera.

Podstawowa funkcjonalnosc jakiej wymagam to predefiniowne formaty zarowno roznych pudelek cd jak i samej plyty, mozliwosc wpisania tekstu i wstawienia obrazka - i oczywiscie wydruk.

 

Co mozecie polecic w takiej kwestii?

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie pod Gnome :D

 

Co mnie cieszy:)

Ale to i tak nie ma znaczenia jak mniemam - czy sa aplikacje przeznaczone dla KDE ktorych nijak nie mozna pod Gnome odpalic (i vice versa)..??

 

Mam taki programik i sie zwie gLabels

 

Sciagniete (dla innych zaintersowanych: http://dag.wieers.com/packages/glabels/)

Wieczorem przetestuje - ale z opisu juz wiem ze to wlasnie to - dzieki serdeczne!

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo okladek mam jeszcze jedno pytanie:

czy jest jakas stronka gdzie mozna sciagnac pliki bedace okladkami dystybucji linuksa? Np Fedora - sciagnalem iso, nagralem - mam 3 cd w pudelkach - chcialbym by te pudelka mialy profesjonalnie wygladajace okladki , tak samo naklejki na plytach.

profesjonalnie wygladajace=takie jak boxowe wersje

wiem ze mozna sobie samemu wstawic logo, jakiegos jpg z pingwinem i bedzie to jakos wygladalo, ale skoro sa www z okladkami do filmow to moze sa i do linuksow ;)

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...