Skocz do zawartości

Wywalenie Alsa-Plugins-Pulseaudio. Brak Dźwięku W Firefox.


Jusko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Ostatnio pogrywam w gry Source ze Steam. Niestety w grach typu Half-Life/Half-Life 2 jest dźwięk, ale brak muzyki.Gdzieś na Steamowym forum wyczytałem, że to kwiatki spowodowane na niektórych distrach PulseAudio. Pomyślałem więc - parę lat temu miewałem kłopoty z Pulse to wywalałem i nagle wszystko działało jak zawsze miało. Jako, że PulseAudio i GNOME3 są nierozerwalnie połączone zależnościami, na FedoraForums wyczytałem, aby wyrzucić alsa-plugins-pulseaudio i to załatwi sprawę. Tak też zrobiłem - niestety Firefox przestał wydawać z siebie dźwięki - nie działają żadne radia internetowe, flash się przez to wywala. Jak mogę zmusić Firefox do odtwarzania dźwięku? Dźwięk jest w całej reszcie systemu i aplikacjach, po prostu w FX siadł. Mogę na to nie znaleźć rozwiązania, ale zapytać nie zaszkodzi.

 

Wygląda to tak jak tutaj, nawet zrobiliśmy to samo: https://ask.fedoraproject.org/question/28157/firefox-html5-sound/

 

Z tego co widać po linkiem, ponoć działa po tym manewrze wszystko na innych przeglądarkach, jednak nie widzi mi się zmiana - Opery nigdy nie lubiłem a od Chrome uciekłem przez szpiegowanie Googla :)

 

Pozdrawiam

 

----

Zakmnięte na prośbę autora.

Sorror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...