Skocz do zawartości

Nowy Sterownik Neo+sagem


DAREK WL.

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłe wczoraj wypróbowac najnowsza wersje steru do sagema neo+ wersja 2.0.0tar.bz2. Do tej pory uzywam wersji 1.9.8 i działa prawidłowo ale chciałem wypróbowac nowa. Instalacja przebiegła prawidłowo do momentu gdy trzeba wydac polecenie ; eagleconfig Wtedy dostałem odpowiedz comand not found dlaczego?

Przy instalacji dotychczasowej wersji nigdy czgos takiego nie było.

Zrerszta sam sterownik po wykonaniu polecenia make install pouczył mnie ze teraz trzeba uruchomic eagleconfig a po wpisaniu tego plecenia; comand not found Czy ktos moze mi pomoc w wyjasnieniu tej sytuacji?

Bede wdzieczny za wszelka porade

Darek gg;3548002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niby probowalem instalowac ten nowy ale nie bylem pewien co wybrac tam w configu (bo jest wiecej cyferek do wyboru :P), poza tym stary jakos dziala a nie wiem co niby jest lepiej w nowym wiec po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do starych sterowników.

Ale te nowe przeszkadzały w instalowaniu starych ze nawet polecenie ; make uninstall nie pomagało!

Musiałem wiec zrobic reinstalacje całego systemu i od nowa zainstalowac stare sterey 1.9.8.tar.bz2

Kto to wymyslił takie dziadostwo ze nie dosc ze nie działa to nie chce sie prawidłowo nawet odinstalowac! Teraz musze robic konfifuracje wszystkich programów od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze command not found to zapewne wina logowanie sie na roota przez "su root" lub tez samo "su". Przeloguj sie poleceniem "su -", albo tak jak mynus powiedzial, wpisz ze sciezka dostepu.

 

A odnosnie reinstalacji systemu: jezeli make install cos powiedzial, to nowy sterownik zapewne nawet nie zostal zainstalowany... A poza tym z Linuksem sie tak nie robi, to nie Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...