Skocz do zawartości

Photoshop + wine?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś połączenie photoshopa + wine? Mi niestety się wiesza przy rozpakowywaniu plików, tam gdzie jest splashscreen na 99% procentach.

 

Może jakieś pomysły?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja (_ściągnołem_ → ściągnąłem) ORT nawet winex :) i dalej nic :(

 

podrzuc link.

podobno winex ma wieksza skutecznosc w obsludze windowsowych gierek niz wine.

nie moge np przez wine zagraz sobie w diablo (jedynke) - zaczyna sie demo - potem wymaga cd . a cd JEST zamontowane w stacji..... podobnie chyba z need for speed bylo....

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w Fedorze standardowo włączone są Prelink i Exec-Shield, mogą występować problemy (informacja tutaj, akapit Prelink and Exec-Shield). Najprawdopodobniej to samo dotyczy "zwykłego" Wine.

 

No cóż, trzeba dokonać ciężkiego wyboru - szybszy i bezpieczniejszy system albo możliwość uruchomienia paru windowsowych aplikacji. Ja bym lepiej tego jednak nie wyłączał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wiesz, ale nie po to rezygnuję z windowsa, żeby do niego wracać do photoshopa.... Ten program jest dla mnie BARDZO ważny. Dopóki nie odpalę PS`a pod linuxem dopóty windows nie zniknie z mego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się komuś? Bo mi nie bardzo...

Jeżeli tak to bardzo proszę, żeby napisał co po kolei robił...

 

Qrde, wypadało by się w końcu zarejstrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O ile się domyślam instalujesz photoshopa 7.x lub 8.x Trial. Więc jeśli jeszcze masz windowsa uruchom instalację PS. Kiedy się rozpakuje nie zamykaj instalatora tylko wejdź, o ile mnie pamięć nie myli do x:/programfiles/PhotoShop install, lub coś w tym stylu. Kopiujesz, już rozpakowane pliki do jakiegoś tam katalogu. Ewentualnie te pliki mogą być w x/windows/temp, jednak nie pamiętam. Wtedy włączasz Linuksa i odpalasz rozpakowaną instalkę. Powinna chodzić pięknie. Jeśli ci nie będzie chodziło, zostało komercyjne narzędzie CrossOver Office. U mnie chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...