Skocz do zawartości

Fedora 20 Tp-Link Wn350G Wysoki Ping


tedez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna przesiadłem się na Fedorę i większych problemów póki co nie ma, ale dostrzegam jakieś problemy z połączeniem sieciowym wifi. Pojawiają się dziwne przerwy w pobieraniu plików (pobieranie idąc pełnym łączem potrafi w pewnej chwili spaść do 0 by dopiero po paru chwilach na nowo się reaktywowało i spowrotem spadło), oraz podczas gry na multi pojawiają się ewidetne "ściny". Grzebiąc w konsoli gry i odpalając net montior okazało się że w miarę regularnych odstępach ping z niewiadomych przyczyn skacze z 20 ms do ~600, cała sytuacja trwa nie dłużej niż 1-2 sekundy i wraca do normy. Niestety częstotliwość pojawiania się tych skoków jest na tyle duża że przeszkadza w konmfortowej grze. Wygląda na jakby łącze zwyczajnie się "krztusiło" tak podczas pobierania jak i zwyczajnej gry w sieci.  Wiem jedno to nie wina serwerów czy łącza gdyż pod windowsem ten problem nie występuje. Nie mam pojęcia gdzie zacząć i jak podejść żeby rozwiązać ten problem. Wszelkie rady mile widziane :)

02:06.0 Ethernet controller: Qualcomm Atheros AR2417 Wireless Network Adapter [AR5007G 802.11bg] (rev 01)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...