Skocz do zawartości

Fajna Fedora 22 A Luci Bardzo Kłopotliwe.


slabypingwin

Rekomendowane odpowiedzi

KOTEK PRZY FEDORZE 22

Nawet mojemu kotkowi spodobała się chyba dxziś zainstalowana na PC-cie FEDORA 22 

Ale chyba nie spodobało mu się zainstalowane na repeaterze LUCI - graficzna wersja OPENWRT ;

KOT I REPEATER

Proszę jeśli można was tutaj na tym forum o pomoc w skonfigurowaniu LUCI na repeaterze TP LINK 850 RE ;

Napisałem posty na ten temat na innych forach ale nic mi nie pomogli  :(  :wacko:

Widoczny na fotce z kotkiem repeater tp linka pracuje w trybie UNIWERSAL REPEATER nie ma w nim opcji typu "client+ap" czy

wisp+ap. Nie ma też trybu WDS . Konfiguracja repeatera wifi na fabrycznym firmware polega na wskazaniu mu głownego domowego 

routera z którym ma on współpracować i to działa .

A po zainstalowaniu LUCI domyślnym interfejsem LAN jest sam repeater  .

Również w ustawieniach NETWORK - WIFI na samym początku jest sam repeater który jest "master" 

Gdy się da  w LUCI opcję  SCAN to po chwili znajduje główny domowy router ale gdy się zaznaczy wtedy opcję "save i apply " to wyświetla przez chwilę 

kółko z napisam APPLYING CHANGES - po czym znika całkowicie panel konfiguracyjny w oknie przeglądarki i znika SSID który rozgłasza repeater .

Jaki ja popełniam błąd przy konfigurowaniu linuksa LUCI na repeaterze tp link 850 re że repeater jakby "znika " 

Z góry dzięki za wszelkie porady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...