Skocz do zawartości

Cedega Cvs + Fc3 + Nvidia


Gość Bielik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prpblem dość dlugi, kupiłem sobie nowego Linux +, tam sie dowiedzialem o Cedega CVS , bo ta z emula mi nie podlazila jakos (niby orginalna) no wiec zaczynam instalowac wedlug ich opisu (co sie z rzeczywistoscia niezabardzo zgadza), no ale pierw odpalilem sobie skrypt CVS pozniej wybralem

Change command line action i wybralem recompile

nastepnie [b}get profile[/b] wybralem profil cedega_head no i przystepuje do uruchaminia wlasciwego gdzie przy dziale Configure wychodzi taka maly zonk

WineCVS.sh - Progress(u) : Green is current

  0 = Uninstall
  1 = Cleanup
  2 = CVS checkout
  3 = Configure
  4 = Make depend
  5 = Make
  6 = Make install
  7 = Finish up

-------------------------------------------

Configuring ...
/home/mody/.WineCVS/Functions/RunWineCVS: line 748: cd: /home/mody/.WineCVS/sources/cvscedega/winex/: Nie ma takiego pliku ani katalogu

Wyczytalem ze Cedega wymaga

Mesa (resp. xorg-x11-Mesa, XFree86-Mesa)

Mesa-devel (resp. xorg-x11-Mesa-devel, XFree86-Mesa-devel)

 

no a w ziwazaku z bledem FC3 usunolem xorg-x11-Mesa aby grafika 3D mogla dzialac i sie FC3 uruchamiala.

Ma ktos jakis pomysl jak ja zainstalowac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cedega CVS, rozni sie od zwyklej Cedegi tym ze jest bezplatna i mozna z niej korzystac bez oplat. Natomiast Cedega zwykla wymaga placenia abonamentu (bodajrze kwartalnego), lub jesli lubisz nielegalny soft mozesz pobrac ja z P2P. Roznice dzialania natomiast sa takie ze w CVS, brak jest niektorych funkcji ktore w zwyklej wystepuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...