Jump to content

Rany Boskie! :(


daimon666
 Share

Recommended Posts

Podobno pojawił sięszatański pomysł, aby pisać jakieś petycje Red Hat'a z prośbą o zmianę nazwy Fedory na Red Hat Linux. Moim zdaniem pomysł chybiony, przybiesie Fedorce więcej szkody niż pożytku. Co o tym sądzicie?

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A może dowiemy się SKĄD ten pomysł :P

Szczerze wątpię w to ;) - nie zmienia się nazwy marki zdobywającej powodzenie u potencjalnych userów :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam!!

I dożuce coś od siebie. Szczerze mówiąc mi to zajedno jak to się nazywa, fedora, redhat, czy jakoś tam indziej. Fakt że już się do niej przyzwyczaiłem i niech tak zostanie. Wydaj mi się , że zmiana nazwy na fefora nie jest głupie, w końcu ile tych red hatów można mieć, każdy z tyśącem dopiskuów typu standard expert itp. A tak mamy fedorke i wsparcie red hata i jest chyba dobrze. Apropo jeszcze nazwy to chyba też wole Fedora niż Fedora Core, troszke za długa a i tak wie każdy o co chodzi :):)

Link to comment
Share on other sites

Ciekaw jestem dlaczego nazwę zmieniono na Fedora Core zamiast np. na BlueHat B)

Skąd Fedora? Fedora jest to kapelusz z takim specyficznym paskiem. Jak ta dziewczyna tutaj:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Ciekaw jestem dlaczego nazwę zmieniono na Fedora Core zamiast np. na BlueHat B)

Skąd Fedora? Fedora jest to kapelusz z takim specyficznym paskiem. Jak ta dziewczyna tutaj:

IPB Image

Często bywasz na stronie z kapeluszami czy tylko tak o znalazłeś :?: :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...