Skocz do zawartości

blad podczas instalacji


_DooM

Rekomendowane odpowiedzi

podczasz graficznej instalacji po wyborze pakietow nastepuja zwis nie wiem o co chodzi wszystko wykonyje ok pasek poste0pu zatrzymuje sie na ok 48 % nie wiem co zrobic pomycy

 

cedeki sprawdzale sa w porzadku w trybie tekstowym dziala ale po instalacji i zaladowaniu gnoma po ok 40s gasnie ekran

 

tnx za info ale nie wiecie co zrobic z tym gasnacym ekranem

 

btw redhat rulez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek na maszynie która miała mały dysk ( na partycję / dałem chyba tylko 4 GB )

Jak mocno ograniczyłem pakiety do instalowania, tak że miały razem 2 GB to poszło OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś podobny przypadek (nie pamiętam ale chyba w MDK), okazalo sie, że winna jest karta graficzna - jakis GF200 czy cos podobnego. Zatarl sie wentylator i w trybie takstowym wszystko chodzilo ok a po przejsciu do graficznego "kupa". Nawiasem mowiac karta po wymianie coolera zachowywala sie podobnie, zresza nie dziwie sie bo stickery pod chipsetem byly czarne i cale "wybąblone" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
...Fedora nie pozwoliłaby rozpoczac instalacji jezeli byloby za malo miejsca

Pozdrówka!

 

To widocznie mam zwidy

 

Czy mógłby ktoś wypróbować taką konfigurację:

 

RAM - 128MB

Partycja / - 4 GB

swap - 0,5 GB

żadnych innych partycji

 

Instalacja Fedora core 1 - wybrane pakiety zajmują ok. 2,6 GB - czyli powinno się zmieścić prawda ? nie jest to za mało miejsca jak twierdzisz, tylko prawdopodobnie instalator nie zlicza miejsca na pliki tymczasowe.

 

Zwis bez żadnego komunikatu podczas instacji

 

( u mnie jest to powtarzalne i to na 2 maszynach - płyty sprawdzone )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To (_napewno_ → na pewno) ORT wina plyty - sprobuj zainstalowac bezposrednio z ISO. W pierwszym iso fedory w katalogu yarrow-i386-disc1.isodosutilsrawritewin jest program do nagrywania obrazow na dyskietke. Nagraj ten obraz na dyskietke yarrow-i386-disc1.isoimagesbootdisk.img, uruchom instalke z dyskietki i wybierz instalacje z twardego dysku.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...