Skocz do zawartości

Neo Thomson + Fc3


andriusza1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj problem polega na tym ze jak zwykle kiedy wychodzi nowe wydanie Fedory czy innego (_linuxa_ → Linuksa) ORT znowu pojawiaja sie problemy z Neostrada,dlaczego to tak jest ze gdy wychodzi nowe wydanie to zamiast isc w kierunku do klienta i ulatwiac taka instalacje jak Neostrada(ktora juz jest u nas od jakiegos czasu) to sie ja za kazdym razem utrudnia(wiem ze jest tutaj odnosnik do intalacji Neostrada Thomson + FC2 ale to nie dzialam, mysle ze dlatego iz polowa linków do potrzebnych sterów nie odpowiada) to oczywiscie problem retoryczny odnosi sie do tworcow FC, bo jak fajnie by bylo zeby chociaz tak jak instalowalem Neo w FC2 mialo pokrycie w FC3 a nie ze wyskakuje mi ze nie ma PPP chars czy cos tam i nie moze sie polaczyc, czy moze mi ktos pomoc jak zainstalowac ta Neostrade na FC3? A jeszcze lepiej by bylo zeby przy instalacji sytem mnie tylko poprosil o haslo i id uzytkownika skoro tyle sprzetu system znajduje to czy to taki problem zeby znalazl jeden sprzet wiecej lub choc by mogly byc konkretne sterowniki do ww. probelmu. Bardzo bym prosil a jesli potrzebna jest kompilacja jadra to prosilbym o krok po kroku(no coz nie jestem zaawansowanym uzytkownikiem dopiero wkraczam w swiat Linuksa)Prosze uprzejmie o wsparcie dla mnie moj modem to Thomson 330 speedtouch, serdecznie wszystkich pozdrawiam i z gory dziekuje za konkretne odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo czego od nas oczekujesz... Chcesz żeby pomóc Ci w instalacji Neo... no dobra...ale daj nam jakiś punkt zaczepienia... Napisz dlaczego nie dziala...co robisz...bo wiesz... jeśli nawet nie zajrzałeś na google...to zgrzeszyłeś:P także zacznij coś i napisz kiedy pojawia się problem bo wydaje mi sie że napisanie Ci tu na Forum istrukcji typu "krok po kroku" jest bezcelowe...bo tego jest FULL w sieci... mam nadzieję, że Cię nie uraziłem...ale postaram się pomóc jeśli tylko będę wiedzieć w czym...myślę, że inni forumowicze są tego samego zdania...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i owszem korzystalem z google wiesz taki to ja nie jestem zeby (_odrazu_ → od razu) ORT na forum sie udawac :) powiem tak skorzystalem z speedtouchconf-12-08-2004 poniewaz to mi rowniez dzialalo na FC2 i instaluje sie to bezproblemowo i konfiguracja przyjemna ale pewnie robie cos nie tak zaczyna sie laczyc po podani kraju,hasla itd ale na koncu wyskakuje cos takiego:

No further user interaction is required.

Configuring SpeedTouch Driver...

Software Configuration - SUCCESS

Building SpeedTouch Driver...

Software Build - SUCCESS

Installing SpeedTouch Driver...

Software Installation - SUCCESS

Creating ppp files in //etc/ppp

FATAL: Module usbcore not found.

You have a default router : 213.25.2.37 (removing it for you!)

Nie bardzo wiem jak mam zaladowac usbcore? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze widać że nie czytasz instrukcji do speedtouchconf - podpowiem że ten "fatal" nie ma tu znaczenia przy nowszych kernelach - poza tym spróbuj nowszego speedtouchconf-10-Nov-2004. A gdzie reszta komunikatu skryptu? Zdaje sie że na tym sie nie skończyło? Zauwaz ze mimo "usbcore not found" skrypt poszedł dalej...., To nie wydaje mi się przyczyną niepowodzenia...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...