Skocz do zawartości

Problem Z Dzialaniem


andriusza1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy moze mi ktos pomoc moze to maly problem co dla niektorych ale mnie on przerasta(no coz mozna by tak rzec poczatkujacy ;) ) chodzi o gre Wolfenstein, kiedy ja instaluje na innym dysku typu fat to gra nie chce ruszyc poniewaz brak dostepu do pliku w /usr/bin/et ale jezeli ja instaluje tak jak ona chce domyslnie na dysku /usr/local/games/enemy-territory to gra dziala moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego tak jest jak robilem tak pod Auroxem to wszystko dzialalo niestety w fedorze tak nie jest a chodzi mi o miejsce na dysku mam inny dysk na tego typu przyjemnosci jak gry, nie chce zeby mi sie instalowala tylko na partycji linuksowej, czy moze mi ktos pomoc? Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze mi ktos pomoc moze to maly problem co dla niektorych ale mnie on przerasta(no coz mozna by tak rzec poczatkujacy wink.gif ) chodzi o gre Wolfenstein, kiedy ja instaluje na innym dysku typu fat to gra nie chce ruszyc poniewaz brak dostepu do pliku w /usr/bin/et ale jezeli ja instaluje tak jak ona chce domyslnie na dysku /usr/local/games/enemy-territory to gra dziala moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego tak jest jak robilem tak pod Auroxem to wszystko dzialalo niestety w fedorze tak nie jest a chodzi mi o miejsce na dysku mam inny dysk na tego typu przyjemnosci jak gry, nie chce zeby mi sie instalowala tylko na partycji linuksowej

Moze i jestem zlosliwy, ale takie pisanie utrudnia czytanie. Prosze wszystkich, ktorzy pisza w taki sposob, aby postarali sie to zrobic bardziej czytelnie- to z pewnoscia ulatwi nam wszystkim zycie i pozwoli na przyjemne odpowiadanie na posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam napisze co mi wyskakuje za blad podczas instalacji na inna partycje do partycji fat mam pelen dostep moge odczytywac i zapisywac na nich. Blad przepisze poniewaz nie idzie skopiowac oto on po instalacji, po wpisaniu hasla:

Warning: kbuildsycoca is unable to register with DCOP.

kbuildsycoca runing...

kbuildsycoca runing...

Reusing exisiting ksycoca

Reusing exisiting ksycoca

Command: /mnr/win_e/gry_linux/wolf-et/enemy-territory/tmp_script_nbdaIK

Mutex destroy failure: Urzadzenie lub zasoby zajete

ICE default IO error handler doing an exit(), pid = 4811, errno = 2

taki otrzymuje komunikat kiedy instaluje ta gre na innym dysku, podczas instalacji z konta root jest to samo. Moze mi ktos pomoc? Bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...