Skocz do zawartości

Wine I Half-life


Artanis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wine-20041201, instalowanego z apt. Problem polega na tym, że po instalacji Half-Life'a przy uruchomieniu woła o cd-key, tu pełny luz, bo mam oryginał, tyle, że stukam w klawiature, a liczby pojawiają się nie w okienku hala, tylko w terminalu z którego uruchomiłem gre. Pomyślałem co mi tam, wpisałem numer w terminalu i skopiowałem go do hala, gierka odpalila, ale o klawiaturze dalej mogę zapomnieć. Problem z klawiaturą mam też w International Rally Championship. Generalnie to we wszystkich grach wymagających cd-romów w napędach.

Najgorsze jest to, że wcześniej na starym wine nie miałem żadnych problemów, tyle, że mi się posypał (wywalał błędy przy tworzeniu katalogu ~/.wine) więc go wywaliłem i poszukałem nowszej wersji.

 

Half-Life i IRC, o których wyżej mowa na nowozainstalowanym systemie miały (_wogóle_ → w ogóle) ORT problemy z widzeniem płytki, ale zastosowałem hint'a o którym pisał shrek999 i płytki znalzał (we wcześniejszych wersjach w fstab, we wpisie o cd-romie wystarczyło dopisać unhide, ale teraz jakoś to (_niedziała_ → nie działa) ORT), więc może ma ktoś pomysł na tę nieszczęsną klawiature ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...