Skocz do zawartości

Czy Ktoś Z Was Uruchomił Bf1942 I/lub Bfv?


kelsten

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie próbowałem, bo nie mam tych gier, ale obie działają z Cedegą. Odwiedź tą stronkę (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś :D ): Main Page - Unofficial TransGaming wiki tam jest napisane więcej o nich.

A tu masz instalatorki dla nich:

http://liflg.org/?catid=7&gameid=19

http://liflg.org/?catid=7&gameid=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cededze 4.2-1 odpalilem obydwie - nie mam z nimi problemu :D - zassij sobie z kads Point2Play (nakladka graficzna na Cedege) i po sprawie - wszystko skonfigurzysz i mozna grac D:

 

 

pozdro

 

 

 

ps - BFV czasami jeszzcze sie kraczy - ale z BF1942 nie ma juz problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem, gdyz kjade na ati radeon 9600 i mam problem z 3D. Cos mi sie wydaje ze nie usune go dopoki nei wyjda stery odpowiednie do (_linuxa_ → Linuksa) ORT dla ATI. Na jakeije dystrze odpaliels te gry?? I czy bys mógł pomóc mi w ich odpalenia u mnie??

 

 

P.S. Na mandrake instal OK, ale BF1942 sie wykrzaczal, a BFV to jak jest demko przed uruchomienim gry dziwek chodzil OK, a obraz tak jak pisales powyzej, u mnei cial strasznie, ale na mandrake 10 zainstalowalem grafike 3D, a tutaj jakos sobei poradzic nie moge:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o BattleFielda 1942 i Vietnama, bo jestm klanowiczem PRGK-V od czerwca zeszlego roku i klepie w ta gierkie dosyc dlugo na wszystkich patchach i modach jakei mnei interesuja i odnosnie sypanie powiem jedno, ze czasami na SP2 pod windosem XP gra sie wywalala, dlatego Windowsa mam na sp1 i poprzetsalem, odnosnie SP2 to i sypaly mi sie inne programy w trakcie pracy, np. ashampo do przerabiania divx na mpg, zeby mozna sobei na dvd obejrzec... takze nei wina gry, ale ten SP2 jest jakis do bani... Oczywiscie sa tacy co pwoeidza ze im dziala OK, ale Ci nic nie robia pioza graniem, jakims bzdurami w komercjach MS i ogladaniem golych babeczke w necie i pindoleniem bez sensu non stop przez gg. W zasadzie pwoeidzliale sobei ze wywale winde z dysku calkowicie jak uruchomie obydwa BF, bo reszte zastapie pod Linuxem, a takei rzeczy jak Teamsprak, czy inne potrzebne sprawy klanowe juz mam zastapione. Skaner dzial mi bez zarzutu pod linuxem, aparat Canona tez, moja neo tez sie da odpalic, jeszcze tylko konwesrja mp3 i plikwo filmowych i zegnaj windosie piracki :-p

 

Powracajac do tematu to pwoeim jedno, ze o tej grze nei mozna pwoeidziec ze "Poza tym BF sypie się także na windzie, więc nie można go uznać za specjalnie dopracowanego w ogóle :/" to taka krytyka dla mnei, ze az mnie zabolallo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Chyba nie do końca zrozumiałeś moją krytykę. Ja wyraziłem swoje zdanie o BF:1942 jako aplikacji, nie jako grze. Gra co prawad też ma parę błędów czy niedociągnięć w fizyce czy samej rozgrywce, ale to co innego. Jako aplikacja jest niestabilna, wysypuje się albo ostatnio nie startuje mi inaczej niż z "oczka".

Z resztą mam pod ręką zagorzałego fana tej gry, niejakiego Leim'a, nota bene też z PRGK.

(_acha_ → aha) ORT: co do windy, to jestem bliski Twojego opisu - windę mam, bo mój współlokator do niej zatęsknił - WinXP SP1 -jest marny (może to dlatego, że jest legales, a piraci dorzucają własne poprawki?)

Co do BF'a to gwarantuję Ci, że da się go odpalić, bo mi się udało. Działał trochę dziwnie - np. po załadowaniu mapy musiałem wyjść do menu i wrócić do gry, bo były krzaki na ekranie, ale poza tym nie kojarzę problemów. Spróbuj z CVSCedega - są wersje RPM w sieci, jest też skrypt do ściągania/kompilowania no i obowiązkowo wspomniany instalator Loki.

 

Co do konwersji mp3/filmów - mencoder (od mplayer'a). Poza tym olej mp3 - ogg rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam cedege 4.2.1 plik rpm okolo 7,5 MB. Zainstalowal sie po kiknieciu jak w windzie i daje jako zwykly uzytkownik: cedega /../../setup.exe i odpala mi sie instalator, po czym chce drugiej plytki i tu problem, wsadzam ja do jednego i drugiego cd rom i nic ... :( Jak tu to zalatwic?? Chyba ze trzeba zrobic to inaczej, zatem prosze o wskazowki. Odnosnie ATi to mam pobrane nowe stery na wersje 64 bit i jest to plik rpm, czy instalacja sie opiera tylko na odpaleniu tego pliku, czy trzeba cos wiecej zrobioc, zeby ustawic odpowiednio monitor i grafike 3d??

 

Pozdr

 

P.S. Moj nick z klanu to [PRGK-V]Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kysz! Ty niedobry!

Sahin podał Ci powyżej linki, a Ty co? Z płyty instalujesz? Nieładnie!!

Natychmiast ściągnij odpowiednie pliki instalatora (Loki) i odpalaj instalator - on sobie najpierw (AFAIR) przegra co trzeba na dysk, a potem będzie machał płytami. Problem może się pojawić dopiero przy odpalaniu gry, ale z cedegą nie powienien.

 

PS.

Co do sterów ATI nie wiem - nie lubię ATI

 

PPS.

Instalatory sporo ważą, ale są od razu z nowymi patchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...