Skocz do zawartości

Symulatory Lotów


Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

o tak! istnieją i są bardzo dobre:  :)

Ja polecam ten symulator lotów - wpasiony:

 

http://www.flightgear.org/

 

dużomodeli samolotów, które różnia się parametrami (i czuć te różnice), mnóstwo lotnisk i przyzwoita graika, nawet dźwięk nie najgorszy...

Witaj

Dzięki za link (_napewno_ → na pewno) ORT ściągne tylko u kolegi bo to ponad 90MB i czy paczka do FC2 (_pujdzie_ → pójdzie) ORT na 3? ?

I czy da sie sterować klawiaturo, bo w niektórych grach się nie da tylko joyem... :-(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to fajnie tylko na tej stronei nie mogłem się doczytać o wymaganiach (_pujdzie_ → pójdzie) ORT mi ta gra na moim sprzęcie:

 

Intel Celeron 850Mhz

256MB Ram

GeForce 2 MX 200 64MB DDR

Maxtor 40GB

------------------DODANE-----------------------

[matrix@localhost ~]$ fgfs

Base package check failed ... Found version [none] at: /usr/share/FlightGear

Please upgrade to version: 0.9.6

[matrix@localhost ~]$

 

Zainstalował chcę odaplić gre a tu mi wywala błąd czy trzeba jakoś paczke jeszcze zainstalować...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix mam jakieś takie dziwne wrażenie, że albo nabijasz sobie posty (45 w 3 dni), albo jesteś leniem i Ci się nie chce czytać. Na wspomnianej stronie jest jak wół link w menu, który kieruje do wymagań sprzętowych flightgear

Napisałem że nie mogę się doczytać nie zna angeilskiego uczę się go. A te 45 postów no to co wiem to pomagam innym a nie z problemami moimi... :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Napisałem że nie mogę się doczytać nie zna angeilskiego uczę się go. A te 45 postów no to co wiem to pomagam innym a nie z problemami moimi... :/

Pozdrawiam

Posty to posty są wliczne wszystkie. Ja awansowałem kiedyś na młodszego (_urzytkownika_ → użytkownika) ORT na samych pytaniach.

Moszesz 100 razy o coś spytać i se ponabijasz o ile nikt cię stąd nie wywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...