Skocz do zawartości

drukarka lexmark 1000


as

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy pomoze ktos uruchomic drukarke lexmark 1000 , kurcze niby wszystko jest ok , print menadzer znajduje sobie sterownik lexmark 1000 , ale podczas pruby wydruku , nic nie drukuje :( z konta roota tez nie :( , ma ktos jakis pomys ?

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy pomoze ktos uruchomic drukarke lexmark 1000 , kurcze niby wszystko jest ok , print menadzer znajduje sobie sterownik lexmark 1000 , ale podczas pruby wydruku , nic nie drukuje :( z konta roota tez nie :( , ma ktos jakis pomys ?

z gory dzieki za pomoc

 

może masz coś z portem? :roll:

 

tak zapobiegawczo zapytam - używałeś:

# redhat-config-printer

?

 

spróbuj wywalić to co masz już skonfigurowane i powolutko uważnie odpowiadająć na poszczególne pytania skonfigurować (dodać) nową ...

(zwróć uwagę na to gdzie ona jest podłączona... zapewne przez USB...)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz coś z portem? :roll:

 

a ja wiem , port chyba ok to port drukarki "parell" port chyba tak sie to nazywa

 

tak zapobiegawczo zapytam - używałeś:

# redhat-config-printer

tak uzywalem , (_niema_ → nie ma) ORT tam drukarki na liscie , :( ale co smieszne juz w przegladarce Konqueror jest tez drukowanie i mozna dodac drukarke i tam juz jest lexmark 1000 ?

 

spróbuj wywalić to co masz już skonfigurowane i powolutko uważnie odpowiadająć na poszczególne pytania skonfigurować (dodać) nową ...

(zwróć uwagę na to gdzie ona jest podłączona... zapewne przez USB...)

 

prubowalem i nic wysyla niby do drukarki , pasek stanu drukowania dochodzi do 100% a drukarka nie drukuje :(

 

 

znalazlem taka strone ze sterownikiem http://www.linuxprinting.org/show_printer....um=Lexmark-1000

 

ale nic nie moge obczaic , (jakos "ciezko mysle :( ")

sciagnelem , sterownik , zrobilem make jest tam readme , ale takiego katalogu gdzie mam przegrac ten sterownik , to ja nie widze :( moze ktos mi przetlumaczy to na "ludzki :-)"

 

zgory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...