Skocz do zawartości

dwie mozille


Frantz

Rekomendowane odpowiedzi

Hi

znowyu pomarudzę. Po zainstalowaniu MozilliPL 1.6 okazało się, że ni enadpisała ona starej wersji i teraz raz uruchamia mi się nowa a raz stara (mozilla-1.4.1-18). Niestety odinstalowanie starocia kończy się niepowodzeniem ze względu na

"błąd: Niespełnione zależności:

libxpcom.so jest wymagany przez (zainstalowany) openoffice.org-libs-1.1.0-6"

 

jak usunąć starocia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

znowyu pomarudzę. Po zainstalowaniu MozilliPL 1.6 okazało się, że ni enadpisała ona starej wersji i teraz raz uruchamia mi się nowa a raz stara (mozilla-1.4.1-18). Niestety odinstalowanie starocia kończy się niepowodzeniem ze względu na

\"błąd: Niespełnione zależności:

libxpcom.so jest wymagany przez (zainstalowany) openoffice.org-libs-1.1.0-6\"

 

jak usunąć starocia?

 

Usunięcie starej wersji może byś problematyczne, ponieważ domyślam się że mozillapl 1.6 instalowałeś z .tgz - i po odinstalowaniu 1.4.1 stracisz zależności.

 

Najłatwiej chyba będzie poszukaj MozillaPL 1.6 w paczce RPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie starej wersji może byś problematyczne, ponieważ domyślam się że mozillapl 1.6 instalowałeś z .tgz - i po odinstalowaniu 1.4.1 stracisz zależności.

 

Najłatwiej chyba będzie poszukaj MozillaPL 1.6 w paczce RPM.

 

Hi

też bym tak chciał, ale z tego co poszperałem (obym się mylił), to nie ma mozilli ( a tym bardziej polskiej wersji) w RPMie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz Mozille 1.6 z rpmow - jest taka na 100% - http://rpm.pbone.net/ i dogrywasz tylko polski jezyk.

To najlepsze rozwiazanie. A jak dograc polski jezyk? Wystarczy posiadac odpowiedni pliki z rozszezeniem XPI:

- plpl.xpi

Przeciagasz go do okna przegladarki jezyk sie instaluje i po ponownym uruchomieniu juz jest dostepny.

 

Ja przegralem go sobie z archiwum tgz polskiej mozilli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...