Skocz do zawartości

A Co Z Ciwilizacja 2 Mpe I Z Ciwilizacja 3


remek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Czy pogram w gry na Aurox podobne

do Europa Universalis II, Ciwilizacja II i III?

Aurox nie ma nic do rzeczy wpisz w google wine i pierwsze co ci znajdzie to emulator windowsa. Najlepiej odpalać cedegą - było na forum. Obejrzyj listę obsługiwanych gier na cededze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Bielik

Już tak apropos tej Civilizacji, ściągłem sobie nadawno Civilization Call To Power dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT, zaoinstalowałem sobie ale jedynym komunikatem jaki otrzymuje przy próbie uruchomienia jest

bash-3.00$ ./civctp
Fatal signal: Segmentation Fault (SDL Parachute Deployed)
Unicestwiony

 

Tak wiec z takim informacjami udałem sie na google, ale jedyne co tam znalazłem to aby sprawdzić czy jakaś muzyka mi nie laci, tak wiec po tym powyłanczałem wszytsko co mogło jakiś dźwięk wydać, i dalej to samo.

Tak wiec mam pytanie czy ktos ma pomysł, jak to uruchomić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jezeli nie graliście w nową Freeciv w wersji 2.0.0 (co prawda jeszcze beta) to polecam. Zasadami jest bliźniaczo podobna do Civilization 2, posiada duzo rodzajów jednostek, rozbudowaną dyplomację, a także granice państw ;) Nawet można ustawić wyświetlanie mapy w hex'ach. Ilość graczy, jacy mogą grać na raz to (o ile dobrze pamietam) 30, więc na mapie "Europa" jest naprawde wesoło :). Jedyny minus (przynajmniej u mnie) to w poźniejszym okresie gry, kiedy bardziej rozwinięte państwa posiadają dużą liczbę jednostek, długi czas oczekiwania na następną turę. Niemniej można się od niej uzależnić. :D Nie próbowałem jeszcze opcji gry przez sieć, ale myślę, że to kwestia czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...