Skocz do zawartości

ikony w KDE 3.2


Frantz

Rekomendowane odpowiedzi

Hi

Jeśli ktoś nie może zmieniać ikon w KDE3.2 na pasku i pulpicie to wystarczy wybrać ikonę z dowolnej lokalizacji (taką jaką chcemy) a następnie pomimo niezmienionej ikony w zakłedce właściwości jeszcze raz kliknąć na ikonie i wybrać jakąkolwiek z "ikon systemowych". Ot taka duperelka, ale dopiero teraz do tego doszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Jeśli ktoś nie może zmieniać ikon w KDE3.2 na pasku i pulpicie to wystarczy wybrać ikonę z dowolnej lokalizacji (taką jaką chcemy) a następnie pomimo niezmienionej ikony w zakłedce właściwości jeszcze raz kliknąć na ikonie i wybrać jakąkolwiek z \"ikon systemowych\". Ot taka duperelka, ale dopiero teraz do tego doszedłem.

 

Niby błachostka, ale warto by powidomić KDE Team o tym błędzie - często jest tak, że drobnych błędów nikt im nie zgłasza i potem ciągną się one przez kilka wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, tylko ta mała niedogodność pojawiła się u mnie i u kumpla, a nikt inny grupowiczów tego nie sygnalizował. Jeśli było więcej takich przypadków dajcie znać.

 

Sądzę że jest to rzadko wykorzystywane, ponieważ przyznam się szczerze, że używam KDE od dawna, a jeszcze nigdy nie zmianiałem w nim ikon ( chyba że cały wystrój - ale to co innego )

 

Stąd może wynikać niezgłaszanie problemu.

 

Porusza to temat zgłaszania problemów - musimy pamiętać, że to jakie błędy zostaną usunięte zależy przedewszystkim od nas - jeżeli nie zgłosimy tego twórcom to nie narzekajmy później, że program xyz jest do bani bo od 2 lat coś sie w nim sypie.

 

Dlatego wieczorkiem sprawdzę czy ten błąd u mnie też występuję, jeżeli faktycznie coś takiego będzie to dobrze to będzie zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...