Skocz do zawartości

Mysz


YarZon

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej sie wiesza, ale juz nie tak czesto, wiec istnieje pewna nadzieja...

Musisz mi pomoc, bo jak nie to ja nie wiem... chyba sie sie powiesze.. strasznie zaczyna mnie jez to draznic i niedlugo to zwarjuje chyba...

 

Trochę optymizmu !

 

A sprawdź jedną strasznie prozaiczną rzecz - podłączenie myszki i klawiatury - czy nie zamieniłeś wtyczek miejscami ?

 

Przy niektórych płytach głównych może to powodować taki efekt.

 

P.S. Tylko się nie wieszaj bo będziesz wyglądał jak Twoja mysz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, rozwiazalem problem.

 

Przed chwila zostalem zmuszony do skorzystania z windy (i jak sie pozniej okazalo wyszlo mi to na dobre). Po kilku minutach zauwazylem ze myszka przycina sie na bardzo krotki okres czasu, a nastepnie odblokowywuje sie (tak jak by cos nie laczylo, przez doslownie ulamki sekuny). No i oswiecilo mnie...

Szybko robie reset, i odpalam FC, a nastepnie przeprowadzam nastepujace doswiadczenie:

 

:arrow: Wyciagam z obudowy kabelek od myszki

:arrow: Sprawdzam czy myszka dziala (sam nie wiem po co, bo przeciez, bylo oczywiste ze nie bedzie dzialac)

:arrow: Podpinam myszke

:arrow: Sprawdzam czy dziala(ku mojej wielkiej radosci okazalo sie ze nie dziala)

:arrow: Przechodze na tryb tekstowy skrotem alt+ctrl+f2

:arrow: Wracam do X'ow alt+ctrl+f7

:arrow: Sprawdzam czy myszka dziala i ku mojej jeszcze wiekszej radosci okazalo sie ze dziala :!:

 

Poraz kolejny okazalo sie ze proste rozwiazania sa najlepsze i za chwile biegne do sklepu po nowa myche.

Dziekuje Mariuszowi za zainteresowanie, chec pomocy i wytrwalosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - spróbuj wymienić myszkę na inną - może masz uszkodzony kabelek i po chwili ( jak nim ruszysz ) działa OK.

Nie to nie jest (_napewno_ → na pewno) ORT wina kabelka, czasami moja matka uzywa windy (niestety nie udalo mi sie jej przestawic na (_linuxa_ → Linuksa) ORT) i tam jest wszystko ok..

 

A nie mówiłem :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YarZon był napisał

 

"Nie to nie jest (_napewno_ → na pewno) ORT wina kabelka, czasami moja matka uzywa windy (niestety nie udalo mi sie jej przestawic na (_linuxa_ → Linuksa) ORT) i tam jest wszystko ok..

(...)

i za chwile biegne do sklepu po nowa myche.

Dziekuje Mariuszowi za zainteresowanie, chec pomocy i wytrwalosc"

 

YarZon tylko pamiętaj, żeby kupić mysz do (_linuxa_ → Linuksa) ORT a nie do windy :lol: :wink:

 

pozdrawiam, Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...