Skocz do zawartości

Slackware Zamiast Fc


luksky

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuciłem sobie chwalonego SLACK'a zamiast Fedory. Musze stwierdzic iż prawdą jest że komputer dostał niesamowitego kopa, wszystko praktycznie jest to samo tylko instalator textowy i nie ma RPM'ów.

Aha i zamiast GRUB'a nadpisało sie LILO. Stare jajko mam co prawda, nie ma automatycznego updatera (pewnie jest ale jeszcze o nim nie wiem), dorzuciłem tylko na razie kadu i Operkę. Póki co pozostawiam go sobie do experymentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze stwierdzic iż prawdą jest że komputer dostał niesamowitego kopa, wszystko praktycznie jest to samo tylko instalator textowy i nie ma RPM'ów.

Wgłęgi się w jego budowe a zobaczysz że naprawde dość sporo go w budowie różni. (_żeczywiście_ → rzeczywiście) ORT działa o wiele szybcie ale więcej zalet nie zauważyłem. Jeśli ktoś zobaczył to niech mnie oświeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem używać... szybki i stabilny... dopuki się coś nowego wgrało. Ogólnie do domu nie polecam, choć polecam na serwer. Tam się sprawuje znakomicie.

 

Slak do domu nie, bo za dużo życia stracisz. Lepiej przeczytać kształtujące ksiązki fantazy Sapkowskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym myślał o serwerze to Debian. Jeśli ktoś chce mieć super-szybki serwer to kompilacja gentoo. Jak zrobi się to dobrze będzie super. W slacku mnie wkurzyło, to że to już trochę przesada by nawet scrool nie działał. Wiem że kilka dopisów załatwia problem, ale siedzieć nad czymś takim bógwie ile to ja wole gentoo skompilować. Przynajmniej szybsze będzie i można się zająć czymś innym. Nie samym Linuksem przecież żyje człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...