Skocz do zawartości

flash & java :/


krysk

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie wiem.

apt-get install flash-plugin, z tych linków co podawaliście oraz z macromedii - efekty? zerowe :( dalej brak flashki

 

A przed formatem miałem ją normlanie :/ eh.

 

Instalacja oczywiście przebiegła bez żadnych komunikatów o błędach, zrobiłeś wszystkie kroki podawane przez nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, łacznie z linkami symbolicznymi z /usr/lib/mozilla/ do /usr/lib/mozilla1-4/plugins/

 

Chyba się pomyliłeś - linki symboliczne powinny być z odpowiedniego katalogu z pluginami z javy a nie z /usr/lib/mozilla

 

wcale nie - jak miał owe wtyczki w macierzystym ktalogu .../mozilla (tam instalują niektóre rpm) to mogł tak postąpić.... ale nie o tym chciałem rzec 8)

 

Krysk słuchaj - strasznie utrudniasz sobie życie ...

Zapewne w Twoim katalogu z pluginami znajduje się już kilka wtyczek (różnych) do flasha a musisz wiedzieć że tak Ci to nie zadzała ...

 

Zrób tak:

 

*wywal (odinstaluj) wszystko co ściągałeś aptem (wszystko co dotyczy flasha) ... (katalog /usr/lib/mozilla-1.6/pugins ma być czysty !!! ewentualnie zostaną tam wtyki nie dotyczące flasha - reszte wywal)

 

*ściągnij sobie flasha ze stronki którą podałem powyżej ...

 

*rozpakuj np. pod mc a potem w mc kliknij ENTER nastawiając kursor na instalator ...

....potem ze 2 razy walnij w ENTER

....następnie podaj scieżke do mozilli - np. /usr/lib/mozilla-1.6

....następnie wpisz literkę y i zakceptuj wybór enterem

 

na pewno zadziała

 

warunkiem sukcesu:

1. jest podanie odpowiedniej ścieżki do mozilli

2. wcześniejsze wywalenie wszelakich flashów - bo się gryzą :mrgreen:

 

nie ma mocy żeby nie działało ....

 

zrób dokładnie jak mówię i będziesz cieszył się flashem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie - jak miał owe wtyczki w macierzystym ktalogu .../mozilla (tam instalują niektóre rpm) to mogł tak postąpić.... ale nie o tym chciałem rzec 8)

 

Masz rację - nie doczytałem :( że chodzi o flasha, myślałem że chodzi o Javę.

 

Tu Marcyr ma zupełną rację - to co podaje jest najprostszym i najpewniejszym sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...