Skocz do zawartości

Flash - czarne krawedzie ?


tidnab

Rekomendowane odpowiedzi

CZy u was tez przy wyswietlaniu np jakiejs prezentacji we flashu czy czegokolwiek we flashu w mozilli pojawia sie czarna krawedz od gornej i lewej strony ?

U mnie - NIE

 

Ale mam inny problem - wszelkim animacją flash daleko do płynności tym z windy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam inny problem - wszelkim animacją flash daleko do płynności tym z windy ...

 

Także mam problem z flashem - trochę podobny do twojego, ale jednak inny :D : płynność może jest i ok, ale wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie :( ( Tylko nie mówcie, że maszyna za słaba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam inny problem - wszelkim animacją flash daleko do płynności tym z windy ...

 

Także mam problem z flashem - trochę podobny do twojego, ale jednak inny :D : płynność może jest i ok, ale wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie :( ( Tylko nie mówcie, że maszyna za słaba )

 

myśle że mówimy o tym samym ;)

 

np. tu --> http://www.bennetts.co.uk/play/index.htm?i=8 na windzie wszysko bez problemu :/ a u mnie .... lekuchne opóźnienia ...

 

PS (tyle już kombinowałem - ale za nic nie wiem jak to wyeliminować ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że mówimy o tym samym ;)

 

np. tu --> http://www.bennetts.co.uk/play/index.htm?i=8 na windzie wszysko bez problemu :/ a u mnie .... lekuchne opóźnienia ...

 

PS (tyle już kombinowałem - ale za nic nie wiem jak to wyeliminować ....)

 

Faktycznie - przy tym wygląda jakby trochę przerywało :?

 

Długo szukałem rozwiązania, jednak nic nie znalazłem i dałem sobie spokój.

Zauważyłem tylko, że efekt zwolnienia/przerywania powieksza się, jeżeli jest uruchomionych kilka mozilli.

 

Najlepsze jest przy różnych gierkach/quizach - ma się więcej czasu ( inaczej mówiąc czas płynie wolniej :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Długo szukałem rozwiązania, jednak nic nie znalazłem i dałem sobie spokój.

Zauważyłem tylko, że efekt zwolnienia/przerywania powieksza się, jeżeli jest uruchomionych kilka mozilli.

 

Najlepsze jest przy różnych gierkach/quizach - ma się więcej czasu ( inaczej mówiąc czas płynie wolniej :D )

 

mnie to jednak bardzo irytuje ...

 

czasem włącze na xp (:shock) (w pracy oczywiście ;) ) jakiegoś flasha i (w tym przypadku) motocyklista - ożywa ,,,,

 

może ktoś kiedyś jednak znajdzie kiedyś jakieś rozwiązanie (przyczynę) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych się nie da uruchomić ,bo są w shockwave player. Niestety nie ma wersji shockwave na linuksa. Da się go odpalić za pomocą CrossOver Plugin 2.x ,ale wydajność jest dobijająca(można powiedzieć, równa zeru :() Powinni napisać jakieś nowe wtyczki i do Macromedia i Shockwave Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...