Skocz do zawartości

Problem z fontami pod netscape/mozilla


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

 

Niedawno zmienily mi sie czcionki w menu + button(np. w google) pod netscape 7.1/mozilla i nie wiem co zrobic zeby wrucic je do poprzedniego stanu. Stalo sie tak zaraz po tym jak kde uaktualnilo mi baze danych z czcionkami. I tak samo jak np. wlacze menu kontekstowe w xmms'ie. Sprawdzalem w czcionkach pod kde ale mam ustawione calkiem inne. Czcionki zmienily sie na wieksze i beznadziejnie teraz wyglada menu w w.w. przegladarkach a takze w menach kontekstowych np. pod xxms lub mplayerem. Czy wie ktos moze gdzie to zmienic zeby wrucic na poprzednie ustawienia? Bede z gory wdzieczny za pomoc. Jesli to pomoze to mam zrobione wszystkie update'y Fedory.

 

Pozdrawiam, Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sformuluje pytanie inaczej. Czy wie ktos moze jak lub gdzie(w jakim pliku) zmienic rozmiar czcionki w menu kontekstowym w xmms'ie?

XMMS i Mozilla korzystają z gtk1 (Mozilla może być też zlinkowana z gtk2). Pliki konfiguracyjne dotyczące tego toolkitu są w katalogu domowym i ich nazwy zaczynają się na '.gtkrc'. Ustawienia możesz zmieniać albo ręcznie, albo użyć do tego np. gtk-theme-switch. O ile dobrze pamiętam, to w tym programi oprócz zmiany motywów była opcja wyboru czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...