Skocz do zawartości

Znów O Kompilacji Jądra


plakiet

Rekomendowane odpowiedzi

  File "/usr/lib/python2.3/site-packages/urlgrabber/grabber.py", line 467, in raw_throttle

    return self.bandwidth * self.throttle

TypeError: can't multiply sequence to non-int

Nie użyłes przypadkiem moich plików konfiguracyjnych? Nie wiem czy opcja throttle jest obsługiwana przez stndardową wersję yuma. Użyj najpierw plików konfiguracyjnych tych co miałes, zaktualizuj system, a dopiero potem zmieniaj sobie ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

znów mam kernel panic!

po zainstalowaniu fedory od zera (opcja usuń wszystkie partycje linuksowe) zrobilem najpierw update yuma. potem update kernela. potem update kde. potem yum update.

bylo wszystko jak trzeba. zainstalowalem xmms-mp3. chodzilo przez pare dni. potem co jakiś czas przy probie wlaczenia xmms dostawalem komunikat, że Knotify wywołało jakiś tam błąd (nie pamiętam niestety jaki, ale w opisie było coś napisane, że błąd wystąpił w nim samym) i nie mogłem posłuchać mp3. po restarcie albo dwóch wracało wszystko do normy. Taki sam błąd przy każdym wylogowaniu bądź wyłączaniu komputera.

a wczoraj wieczorkiem kernel panic...

 

i jeszcze jedna zastanawiająca rzecz: jak próbuję włączyć windowsa to przynajmniej raz zanim się uruchomi mam samoczynny restart komputera. najwięcej doliczyłem się trzech zanim zobaczyłem windowsa.

 

robię coś nie tak, czy może to wina sprzętu? sam już nie wiem bo repozytoria mam same stabilne, nie instaluję prawie nic a to już drugi raz w ciągu dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię coś nie tak, czy może to wina sprzętu?

No to to wygląda jakby ze sprzętem było coś nie tego :/

 

Sprawdź czy jest poprawna pamięć -- odpal pierwszą płytkę instalacyjną Fedory i jak pojawi się monit, to wpisz memtest czy jakoś tak. Spróbuj też wykasować zawartość BIOSu zworką na płycie. Windows działa Ci stabilnie czy też są jakieś kłopoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows dziala jak należy. Znaczy jak windows ;)

Tylko nie bardzo chce się teraz włączyć. ale jak już odpali to działa.

Sprawdzę ten memtest...

 

Aha! pisałem już to w innym dziale ale tamten temat chyba umarł. Zainstalowałem Vidalinuksa i po odpaleniu nie działa klawiatura ani mysz. Co może być przyczyną?

Nie moge się nawet zalogować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...