Skocz do zawartości

Knightonline I Wine


bsq

Rekomendowane odpowiedzi

staram sie zainstalowac gierke KnightOnline przy pomocy wine ale podczas instalacji wyskakuje mi blad ze na dysku c:/ (_niema_ → nie ma) ORT wystarczajacej ilosci miejsca zeby "extract package" ale wszystko teoretycznie powinno dzialac bo mam na partycji / 4GB a na windowsowej 700mb wiec gdzie by tego nie chcial wypakowywac to miejsca powinno starczyc... i chce sie spytac czy wine ogrqanicza jakos wielkosc tych wirtualnych dyskow a jak nie to gdzie moze tkwic problem??

 

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na windowsowej 700mb
może instalator chce zostawić windzie trochę miejsca? a może poprostu instalka+instalka po rozpakowaniu+gra sie nie mieszczą?

Na pewno nie. Tu chodzi o dość popularny błąd ze źle skonfigurowanym plikiem konfiguracyjnym wine, albo nietypowym instalatorem. Jeżeli nietypowy instalator to katastrofa, a jeżeli komunikat o zbyt małej ilości miejsca na dysku to ja znam jedno rozwiązanie. Zamiast na wirtualnej partycji C:/ zainstalować na bodajże Z:/ czyli korzeniu(/). U mnie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na windowsowej 700mb
może instalator chce zostawić windzie trochę miejsca? a może poprostu instalka+instalka po rozpakowaniu+gra sie nie mieszczą?

Na pewno nie. Tu chodzi o dość popularny błąd ze źle skonfigurowanym plikiem konfiguracyjnym wine, albo nietypowym instalatorem. Jeżeli nietypowy instalator to katastrofa, a jeżeli komunikat o zbyt małej ilości miejsca na dysku to ja znam jedno rozwiązanie. Zamiast na wirtualnej partycji C:/ zainstalować na bodajże Z:/ czyli korzeniu(/). U mnie działa :)

jasne... tez chcialem tak zrobic tylko ze ten instalator jeszcze zanim sie uruchomi cala instalka i klikanie dalej juz wywala ten blad... tak jakby w tej pierwszej fazie przygotowawczej:/ jak dopiero przygotowuje pliki do instalacji... a co do miejsca dla windows to tez niemozliwe bo (_przecierz_ → przecież) ORT te wirtualne dyski wine sa na partycji / a windowsowy dysk to poprostu dysk fat32 na ktorym mam muze ale systemu tam (_niema_ → nie ma) ORT... w windach tez bylo tak ze jak sie mialo kilka dyskow a na tym z systemem malo miejsca to niektore rzeczy niechcialy sie rozpakowac bo (_niema_ → nie ma) ORT miejsca - na sile chcialy sie rozpakowywac tam gdzie system i na to (_niema_ → nie ma) ORT wplywu, przynajmniej nie bez grzebania gdzies gleboko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...