Skocz do zawartości

Wine I Igiergi Z Serii Simcity!


Gryhild

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Naszukałem się już na tym forum sporo i naczytałem i nic :(:(

Problem tkwi w tym, że jak zainstaluje gierke simcity 3000, to w momencie jej odpalenia wyskakuje okienko :

 

Włóż cd-rom z grą , to się dzieje nawet jak odpale gierke z płyty. No i czasem jeszcze wine porozwala całe kde( rozdzielczość pozmienia i masakra ogólnie na pulpicie)!!

 

Ściągnąłem ostanio simcity 4 deluxe edition no i odpalam instalator... Po chwili wyskakuje okno :

Włóż cd-rom numer 2 !! No i zoonk, jak tu to zrobić jak cdrom is busy !! I się nie chce odmontować!!

 

Już powoli trace moz do tego programu!! Jeszcze nic mi się w nim nie udało odpalić!!

POMOCY!!

I z gry dzięki!!

 

PS: wine-20050310-1fc3winehq --To mój wine!!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Próbowałem nawet odpalić NFS2 i nic z tego !!

Giera zainstalowała się bez problemów!!

Ale przy próbie jej odpalenia wyskakuje :

 

Cannot open NfsHP2.ori

 

Czasem też wyskakuje :

Unload debuger and try again

 

lub :

Unable to get initialkeys!

 

mmmmmm....

Nie mam pojęcia, będe próbował dalej, ale chętnie skorzystam z jakiejś pomocy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z Cedegą ze źródeł. opis na linux-gamers.net (po angielsku).

Cedega ma opcję monitorowania napędu i umożliwia wysunięcie płyty w trakcie działania aplikacji czytającej.

Możesz też wcześniej spróbować

umount -l /media/cdrom

, ale nie wiem czy się instalator ucieszy jak mu napęd zniknie. Ew. możesz zadziałać z dwoma napędami, jeśli posiadasz.

 

Oczywiście wersja CVS cedegi jest słabsza niż ta dostarczana w postaci binarnej przy zakupie, ale cóż to już jest urok aplikacji komercyjnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...