Skocz do zawartości

Eagle-usb Operational Error (neo+)


justdoit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z zainstalowaniem sterow od neo

chodzi o to, iz kiedy wpisuje eagleconfig

 

Waiting for modem to be operational... [ Error ]

 

jeśli mimo to próbuje kontynuować instalacje, podczas eaglectrl

 

Can't get synchro within 60 seconds

Modem is not operational

 

Dodam, że działa wszystko na Fedorce 1 i 3.

 

VLOS 1.1, eagle-usb-2.3.1, sagem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj ze starszymi sterownikami? Tzn. 2.1.1 ??? To jedyne, jakie poszły mi pod SuSE 9.2

Wlasnie skonczylem instalowac sterowniki eagle-usb-2.3.1 na moim VLOSie i dzialaja, nie ma sensu stosowac starych. Problemy z neostrada pod VLOSem wynikaja z tego ze skrypt nie jest dobrze dopasowany do Gentoo, np. , po ./configure :

warning: unable to find a suitable method to start connection on boot.
Please report this on the forum with additionnal details about your distribution!

 

Zresztą ten opis 

http://www.forum.vlos.org/index.php?showtopic=46&pid=366&st=0?entry366

też dotyczy eagle 2.1.1

ja jestem autorem tego opisu i ja tam to zmienie w wolnej chwili (ktorej teraz nie mam) Dzisiaj dam tam tylko krotka adnotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc gratuluję cierpliwości. :) Ja po złych doświadczeniach z różnymi aktualizacjami używałbym po prostu dalej sterowników 2.1.1, skoro działały. Nic na siłę. Nie zawsze warto wszystko aktualizować, skoro działa OK. A już sterowniki do Neo+ na pewno nie są tego typu plikami, które warto aktualizować, ryzykując utratę połączenia ze światem (dlatego w FC3 zawsze używałem 1.9.8). Takie jest moje zdanie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już sterowniki do Neo+ na pewno nie są tego typu plikami, które warto aktualizować, ryzykując utratę połączenia ze światem

hehe, dlatego na dysku mam Vidalinux i Fedora Core 3. Jak w jednym cos sie popsuje to drugi dziala (najczesciej FC, bo FC jest "zapasowym" systemem). Nigdy nie aktualizuje na raz (w krotkich odstepach czasu) obu systemow :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...