Skocz do zawartości

"classname=installpathwindow"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem przy instalacji Fedory Core 3, mianowicie wyskakuje mi taki problem jak w temacie, przy wyborze języka instalacji WYBIERAM POLSKI, następnie przy wyborze języka klawiatury wyskakuje mi taki błąd, cdrom się zatrzymuje i nic, mam informację ponów albo zakończ, ponów niczego nie daję a jak wezmę zakończ to restaruje mi kompa, bardzo proszę o pomoć bo już mi ręce opadają.

 

błąd className=Install Path Window

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nic na ten temat nie mówią, więc taki problem nie istnieje ;-)

 

A tak na serio, to płytki przechodzą test mediacheck? Sumy obrazów mają poprawne sumy MD5? Jak się przełączysz na inny terminal (CTRL+ALT+F1, potem z F2, itd.) to sa tam wypisane jakies interesujące komunikaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przełączyć się na konsolę nie muszisz wcale uruchamiać instalatora w trybie tekstowym.

 

Tak jak napisałem powyżej: sprawdź sumy kontrolne obrazów i czy dobrze się nagrało mediatestem. To jest najczęstrza przyczyna takich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś wymyśleć z tak małą ilościa informacji. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to spaprana tablica partycji jakimś badziewnym programem (Partition Magic, Norton Ghost, itp.). To jest jednak tylko gdybanie. Jakby to było przyczyną, to przeczytaj ten wątek → http://www.fedora.pl/site/forum/index.php?...?showtopic=4260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...