Skocz do zawartości

Alternatywny Sposób Instalowania Fedora Core 2


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych którzy chcą szybciej (być może :D ) zainstalować FC2 proponuję alternatywną metodę.

 

Zamiast ściągać 4 CD mozna pobrać obraz rescuecd.iso (ok 76MB)

 

Po odpaleniu płytki można wybrać - wpisując linux - instalację FC2 i następnie wskazać jako żródło ftp.

 

Potem należy podać adres serwera ftp i ścieżkę

 

Następuje normalna instalacja, z klasyczną możliwością wybrania odpowiednich pakietów do zainstalowania.

 

Ci którzy nie zamierzają instalować wszytkiego mogą w ten sposób zaoszczędzić ponad 50% czasu :) bo pomijają niepotrzebne pakiety, nie wypalają płytek itd

 

:PB)

 

pozdrawiam, Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu płytki można wybrać - wpisując linux - instalację FC2 i następnie wskazać jako żródło ftp.

 

Potem należy podać adres serwera ftp i ścieżkę

 

 

Ha Jerzy i tym sposobem powracamy/przypominamy dawne czasy kiedy RH z seri 5.x i 6.x instalowało się drogą ftp ( na dobrych łaczach oczywiscie) z ftpow miedzy innymi ftp.pk ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Ja mam problem... FC2 Test 2 i FC2 nie moge zainstalować z ftp. Używam boot.iso wszystko ladnie konfiguruje i dochodzi do momentu wpisania url... wpisuje ftp://ultra.linux.cz/pub/fedora/2/i386/os i kupa. Po chwili pokazuje mi Cannot retrive ftp://ultra.linux.cz/pub/fedora/2/i386/os...base/stage2.img czy cos takiego. Czy ktoś mi pomoże? Szczegolow raczej nie bede podawal nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...