Skocz do zawartości

Joystick W Fc3


zbrodel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Skoro kupiłem dzieciakowi joy-a, to doszedłem do wniosku, że spróbuję go uruchomić także pod FC3, coby sobie z joy-em we FlightGear polatać.

 

no i na razie [nie działa].

 

Jest w standardowej dystrubucji pakiet joystick-<z jakimś numerkiem>, ale to są tylko utilities. Potrzebny jest moduł jądra joystick, z tego co się doczytałem.

 

Takiego modułu nie znalazłem. Jest za to cuś, co się nazywa joydev, i nawet jest od razu załadowane. Z tego co wygooglałem, to jest moduł dla joy-ów USB, a ja mam zwykłego łączonego przez gameport.

 

Sorsy do modułu joystick sobie ściągnąłem, ale zonk - podczas kompilacji wyskakuje info o syntax errorze. Do tej pory instalowałem trochę modułów jądra (m.in. vmware, fuse, stery nvidia, modem thompson usb) i kompilowały się bez żadnych problemów. Na stronie tego gościa od modułu joystick twardo pisze o jądrach 2.2 i 2.4, może to po prostu pod 2.6 się nie zamierza dać skompilować?

 

Any suggestions? Ktoś sobie zainstalował joy-a i może coś powiedzieć?

Thank you from the mountain.

Edytowane przez Raven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowalem joystica, ale zapytam sie tylko , a probowales go skonfigurowac(kalibracja) w centrum sterowania / urzadzenia peryferyjne - joystic ?

Jak tak to nie mam pomysla :) Tak tylko sugeruje bo tam widzialem konfiguracje tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...