Skocz do zawartości

A Jak Nostradą


sarinn

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacze czy zadziala podany przez Ciebie opis. Probowalem juz to robic ale przy kompilacji wywalalo mi sporo bledow, niestety nie jestem w stanie ich teraz przytoczyc bo nie jestem przy moim sprzecie. Czy owe bledy moga byc spowodowane brakiem linku symbolicznego do zrodelek. A moze FC posiada juz taki link ,jak to sie mowi, standardowo i bledy te nie wynikaja z jego braku. Czy krok montowania virtualnego systemu plikow ma wplyw na instalacje czy tylko na poprawna inicjalizacje uzadzenia ??? Przepraszam za takie pytania ale niestey w tej chwili nie mam dostepu do mojego (_linuxa_ → Linuksa) ORT i nie moge sam tego sprawdzic. Czy ktos moze rozwiac moje watpliwosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Juz wszystko wiem i neo+ chodzi wspaniale... Sposob ktory podal kolega "adios" dziala. Tak na przyszłosc pamiatajcie koniecznie o stworzeniu linka symbolicznego do zrodelek kernela.

 

UWAGA

W niektorych pzypadkach po instalacji modemu a przed polaczeniem nalezy podac komende "adictrl -d" aby modem przeszedl w stan operational. Moga tez wystapic problemy z automatycznym polaczeniem podszas uruchamiania systemu.

 

Jesli ktos znajdzie sposoby na rozwiazanie tych problemow (choc wiem ze nie u wszystkich wystepuja) prosze sie o tym pochwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...