Skocz do zawartości

Linux Na Stronach Windows?


mmaestro

Rekomendowane odpowiedzi

Toszeczkę byłem zaskoczony, aby na windows.online.pl w jakis sposób promowano/... (_linuxa_ → Linuksa) ORT..

Jest tam mowa o LiveCD z Knoppix 3.9... artykuł nawet pochlebny no i z próbą choć ciut zarobienia

hmmm.... ciekawe

a jednak... może tak jest, bo forum te jest ponoc niezalezne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toszeczkę byłem zaskoczony, aby na windows.online.pl w jakis sposób promowano/... (_linuxa_ → Linuksa) ORT. [ciach]

eee, przeciez to nie sa oficjalne strony MalegoMiekkiego. kazdy moze sobie napisac co chce B) . a jakby mial na tym zarobic, jesli wypowiadalby sie o tym niepochlebie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie

na stronach oficjalnych - chcą pogrązyć każdy system inny niż Windows (Unix, Linux, novell itd)

dają przykłady firm które przeszły i niby na tym skorzystały, lecz... wszystko jest ogólnikowo... nie można porównać

ale w niektórych jest ciut ziarenka prawdy...

tylko jeśli powstanie odpowiednia ilość oprogramowania (mając na mysli małe przedsiębiorstwa) to bedzie to prawdziwa konkurancja,

Microsoft w wielkich projektach chce dorównać systemom Unixowym (linuksowym)?? i z Oracle hehe... to już jest lekka przesada

I też przesadzają ze stabilnością systemu... mam serwer na RH i pracuje, pracuje nonstop długo długo lata lata lecą.. i jest good.. NT niestety nie podała wezwaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie

na stronach oficjalnych - chcą pogrązyć każdy system inny niż Windows (Unix, Linux, novell itd)

dają przykłady firm które przeszły i niby na tym skorzystały, lecz... wszystko jest ogólnikowo... nie można porównać

ale w niektórych jest ciut ziarenka prawdy...

Trochę tak offtopicznie ale nt. tego ziarenka prawdy ;) (stare ale jakże reprezentatywne):

Artykuł na stronie http://www.it-faq.pl dot. jedynych prawd propagandy marketingowej pewnej zanej firmy..

 

Stef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...