Skocz do zawartości

Fedora 2 + Sagem Fast 800 + Neostrada


spl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógł by przedstawić kompletny proces konfiguracji modemu Sagem Fast 800 dla usługi Neostrada pod Fedora 2 ???

 

Chodzi mi o przewodnik - lub kilka na różnych sterownikach - taki od A do Z z linkami, ustawieniami itp.

 

Mam standardową instalację Fedory 2 bez jakiś drobiazgów w stylu OpenOffice itp.

Sprzęt : Athlon XP Barton 2.5 +, Abit NF-7 na Nforce i to na tyle ...

 

Błagam o pomoc !!!!!

 

PS: eagle 1.0.4 nie kompilują mi się (pod redhatem 9.0 nie miałem problemów), sterowniki eagle 1.9.6 (mimo poprawek/wskazówek znalezionych na tym forum też nie działają - nie ładuje się moduł modemu i nie radzę sobie ...). Proszę o jakieś rozwiązanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do tego nowy post nie jest potrzebny. Wystarczyło że wpisałbyś swoje zapytanie do istniejącego postu. Taka osoba która wie woli wejsć na jeden post i napisać obydwu osobom co wie niż latac z jednego do drugiego. To sie mija z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony tam nikt nic z sensem nie napisał i tezaz pieprzą o pierdołach.

 

Chciałem posta z rozwiązaniami a ty mi go zapieprzyłeś również pierdołami ...

Ja Ci dam pierodołach!!!!! ;) (i jeszcze pieprzą ....)

 

nic bym się nie odzywał - ale to juz przegina....

.... ".... chciałem posta z rozwiązaniami a ty mi go zapieprzyłeś również pierdołami...."

 

 

a może psa Ci jeszcze wyprowadzić ....? ?

 

 

(sorry Jerzy ale nie mgołem się powstrzymać ...)

 

........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - bez urazy - przepraszam - chodziło mi o to że tam trwa już dyskusja w stylu - mi nie działa a mi działa a macie linka (nie działającego) tra la la la - tam sie już nic nie dowiem - a rozwiązania nikt nie zaproponował w sumie ...

 

 

a ja mam Fedore i płacze bo bez net'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj spl

 

Nigdy Więcej Na Tym Forum Nie Używaj Takiego Języka

 

Na tym Forum zawsze wyrażamy się kulturalnie zwracając się do innych i wyrażając opinie o innych. Używanie określeń z języka ludzi "prostych" niczemu nie służy. Z naszego Forum korzysta wiele bardzo młodych osób i staramy się aby mieli oni jak najlepsze wzorce do naśladowania. Wiem, że potrafisz nam w tym pomóc :) .

 

Każdy wątek który zostaje otworzony na Forum nie jest ani Twój ani mój. Należy on do wszystkich forumowiczów.

 

W poprzednich postach słusznie wskazano Ci, że powinienieś dalej ciągnąć temat w którym opisano sytuację zbliżoną do Twojej. Możesz poprostu ten wątek wzbogacić o dodatkową sytuację. Dzięki temu temat będzie pełniej rozwiązywał problem.

 

Im uprzejmiej poprosisz, tym wiecej osób postara się Tobie pomóc. A uwierz mi jest tu wielu życzliwych ekspertów :)

 

pozdrawiam, Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Panie Moderator - nie wyrażam się źle ani nie obrażam nikogo ... powiedziałem jedynie że "pieprzą o głupotach" i taka jest prawda ... tamten wątek zjechał na tor pod tytułem "Powinno działać - ale nie działa".

 

Jeden gość powiedział że u niego jest ok ... i na tyle ... dał linka który nie działa.

 

Już wg wskazówek dopisałem moje prośby i spostrzeżenia tam ... a co do prostoty i głupawego zachowania to raczej do "yr" a nie do mnie. Ale zapewne jego dorobek postowy czyni go osobą poważaną.

 

Forum moim zdaniem nie polega na dyskucji w stylu: wytnij linijkę (sam wymyśl jaką) i może zadziała ale na wskazaniu konktetnych rozwiązań. To że tutaj mam 1 post na koncie to nie znaczy że jestem jakimś pacanem który po raz pierwszy dorwał się do internetu.

 

Z poważaniem spl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny użytkowniku spl

 

1. Byłeś traktowany przeze mnie z szacunkiem.

2. Zwóciłem się do Ciebie z prośbą o używanie eleganckego języka. Ty w swojej odpowiedzi użyłeś zwrotów "pieprzą o głupotach", "głupawego zachowania", "jakimś pacanem" zupełnie ignorując moją prośbę.

3. Nie ma zaczenia czy napisałeś 1 czy 1000 postów na tym forum. Nie ma też znaczenia czy masz 10 czy 80 lat. Reguły są dla wszytkich jednakowe czego Ty nie zauważasz.

4. Nie masz prawa obrażać użytkownika yr. Jego zasługi polegają na tym, że on pomógł już wielu użytkownikom i jest bardzo lubiany na forum, a Ty na razie wchodzisz w niepotrzebne spory i raczej zrażasz do pomocy sobie.

5. Generalną zasadą na forum jest to, że jeżeli o kimś myślisz nieprzychylnie to zachowujesz to dla siebie.

6. Nie ma potrzeby abyś nas instruował jak powinno wyglądać forum. Z całą pewnością nie jesteśmy doskonali, ale Twoje sugestie tego nie poprawią. Jeżeli masz lepszą koncepcję niż nasza proponuję abyś ją poprostu wdrożył w życie i zrobił lepsze forum.

 

Podsumowując

 

7. Na razie niczego nie wnosisz na forum.

8. Powodujesz niepotrzebny zamęt obrażając innych.

9. Zastanów się czy poziom który tu reprezentujemy Ci odpowiada. Być może znajdziesz lepsze miejsce do formułowania Twoich opinii i odnajdywania odpowiedzi na pytania.

10. Albo zastosujesz się do wymogów forum, albo kolejny Twój post w którym złamiesz reguły będzie ostatnim na tych stronach.

 

pozdrawiam, Moderator

 

PS. Czy widzisz ile czasu niepotrzebnie tracimy.

PS2. Nie jesteś pierwszym który zaczął od falstartu na forum, inni potrafili zmienić swoje nastawienie i teraz bardzo dobrze nam sie współpracuje.

PS3. Zanim spróbujesz odpowiedzieć na posta, proponuję abyś się "przespał" z odpowiedzią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...