Skocz do zawartości

Wesnoth ?


andriusza1

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w nia chyba od wersji 0.6.99 i nadal twierdze ze jest to jedna z lepszych gier jakie mialem okazje poznac. Fakt, grafika nie jest jakas zabojcza w dobie dzisiejszych gier, ale ma swoj smaczek i jest.. no ladna po prostu. Ciekawe kampanie, setki map, multiplayer, wciaz rozwijane scenariusze i kampanie przez graczy.. po prostu mniam jak dla mnie. Dodam jeszcze roznorodnosc jednostek, taktyke jako wazny element gry (a nie idz i rab ;) i najwazniejsze - ta gra ciezko sie znudzic... Oczywiscie, jakims fanatykom RTS'ow, ktorzy nie pamietaja Panzer General'a gra moze sie wydawac dziwna ;) Ale ja zdecydowanie polecam na dlugie i nudne wieczory i poranki ;)

 

A wersja teraz jest 0.9.2 aktualna bodajze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w repozytoriach fedorki jest wersja 0.85 i tylko menu po polsku, ciekawe czemu kiedy starsza wersja byla bardziej spolszczona, a to fakt jest nowsza wersja, ale ona to juz calkiem jest po angielsku, a co do samej gry to jest super → nie wazne grafika wazna grywalnosc mi sie bardzo ona podoba, fajnie by bylo gdyby byla bardziej po Polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie ;) bo mi chodzi o Fedorke ze nowa fedora → nowy wesnoth i sie cofnął w tlumaczeniu

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Ściaglem sobie (o dziwo) wersje 9.3 z oryginalnego serwera i mam polowe gry przetlumaczonej, a z repo fedory po angielsku - jak dla mnie smieszna jest taka sytuacja. Fakt ze gra ta na poziomie amator to chyba musi byc profesjonalista zeby ją przejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...