Skocz do zawartości

Pld+kde+users


ptaq_20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem zainstalowalem PLD ac jajko 2.6 i juz mam wszystko i KDE ale nie chce mi sie logowac na zadnego users anie na "mnie" anie na root-a.co i gdzie mam zmienic? bo juz nie wiem. a oprocz tego mam plyte glowna MSI KT880 DELTA-FSR i nie wiem jaki mam zaladowac modol do karty sieciowej i ogolnie drivery do tego sprzetu bo lspci mi nie wykrywa widocznie nie ma tekich modeli w bazie. pomozcie mi. dzieki!

[email protected]

 

 

 

Jeśli możesz, to ogranicz stosowanie pogrubienia, OK? :)

Edytowane przez Raven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: heheh, oto roznice miedzy 2ma forami o linuksie... Archlinux.fc.pl i fedora.pl :)

 

http://forum.archlinux.fc.pl/ftopic317.html

 

elou. mam zainstalowanego MLdonkey-a na PLD ale nie wiem jak mam go skonfigurowac aby mi zasysal Torrenty.Nie uzywam innych sieci ale Bittorent by mi sie przydal.dajcie mi jakies wskazowki jesli juz ktos to uczynil.pozdrawiam i narax. !!

sio na forum PLD Razz Tu jest Arch. A tak (_wogole_ → w ogóle) ORT to po co ci taki kombajn jak mldonkey tylko do torrenta? Znajdz jakiegos klienta torrenta i looz ;]

Co jest?

To że na stronach pld przestało działać forum to nie nasza wina :)

Mają jeszcze mailisty i irc w końcu...

 

PS. Czy my mamy napisane na głównej stronie: "Forum wszelkich dystrybucji?". Który to juz raz? Chyba zacznę to kolekcjonować...

 

Przenosimy wątek, blokujemy i życzymy (szczerze :) ) powodzenia bratniemu użytkownikowi na jego domowych stronach. Pa.

<<watek zamnkniety>>

a u nas jak zwykle :)

 

[/OT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...