Skocz do zawartości

Problem Z Drukarką Hp


cildo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam FC2, drukarke HP845c.

Drukuje, ale tak jakby po skosie. Tzn kartka nie jest prosto drukowana tylko tak jakby kartka było krzywo wsadzona, a jest prosto. i kolor nie jest do kończa czarny tylko jest taki jakby czarno-czerwony :/ są jakies ustawienia w których mozna to pozmieniać. Czy to juz po prostu takie sterowniki i nic się nei da zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam FC2, drukarke HP845c.

Drukuje, ale tak jakby po skosie. Tzn kartka nie jest prosto drukowana tylko tak jakby kartka było krzywo wsadzona, a jest prosto. i kolor nie jest do kończa czarny tylko jest taki jakby czarno-czerwony :/ są jakies ustawienia w których mozna to pozmieniać. Czy to juz po prostu takie sterowniki i nic się nei da zrobić ?

Mam identyczną drukarkę na fc2 i jest oki ... tak więc przypuszczam że to nie wina systemu a samej drukarki ... sprawdzałeś ją na innym systemie (ew. kompie)?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Windowsie chodzi wszystko ok. Możesz mi podac nazwe sterownikow jakich uzywasz? Bo jak instalowałem to miałem do wyboru kilka, te niby "zalecane" na początek wybrałem... to nic nie drukowało. Wziąłem jakieś inne. no i tak drukuje, krzywo i kolor taki czarny wchodzący w czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...