Skocz do zawartości

World Of Warcraft 1.6


Gość Bielik

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Geforca 2 400 Mhz 64 MB RAM, oraz sterowniki grafiki 3D z livina, gra isntaluje sie bez problemu, uruchamia sie też, loguije sie do serwera, gra wygląda dobrze, jest tylko jeden problem nie można nic zaznaczyć lewym klawiszem, gdy go przytrzymam kamera sie obróci, ale nie de sie kliknąć. W momecie klikania widać tak jakby sterowanie miał kursor z pulpitu bo pokazuje sie "drugi" kursor na chwile na samym środku ekranu w momencie klikania, czy ktoś zna może sposób jak to naprawić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na prywantym serwerze, ABC World of Warcraft, zainstalowałem styarszą wersje cedegi, ale błąd niestety jest ten sam, co niezbyt mnie pociesza, bo oznacza to że musze korzystać z M$ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mółiłęm instalacja przebiega bez problemu, a najbardziej wkurza mnie to że na FC3 cała WoW chodzil bez problemów ino właśnie FC4 stwarza jakieś dziwne problemy :blink:

 

 

Udało mi sie rozwiązac problem, z tego co zrozumiałem z tekstu jest to spowodowane małą ilością FPS, i aby działało klikanie należy do configa cedegi dopisać następujące linijki:

;;World of Warcraft
[AppDefaults\\wow.exe\\memory]
"MemoryLayoutOverride" = "0x10000000"

PIsze tak dla potomnych aby nie błądzili :P

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...