Skocz do zawartości

Dziwna Sprawa


Yves lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim...mam plyte instalacyjną Linux Fedora Core 4...z gazety chip...

moj problem polega na tym ze...nie potrafie zainstalowac....dochodzi do pewnego punktu...pyta sie czy sprawdzic napęd dvd..no wiec daje ze tak a czasem ze nie...kiedy to sie zrobi lub jak juz to ominę to klikajac na "continue" chwilke mysli komputer a potem pojawia sie biały obraz....i tyle...czy jest cos czego nie uwzględniłem???aha powiem jeszcze ze rzekoma instalacja dochodzi do momentu gdzie zostaje uruchamiana anconda i system rozpoznaje urządzenia...czekałem 50 minut z tym hcrzanionym obrazem białym i nie wiem cholera co o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wybrać partycję na której chcesz zainstalować system. Najprościej to usunąć jedną, tak by pozostało surowe miejsce na dysku, gdy druid zapyta gdzie zainstalować system wybierzesz free space ( tak się to bodjże nazywa) . Możesz też wybrać jedną z istniejących. Jedna musisz przeznaczyć na swap (partycja wymiany) 500mb wystarczy, zależy ile masz ramu. Oznaczenia partycji: hda1 - pierwsza na pierwszym dysku ide . I tak kolejno hda1, hda2 itp. hdb1- pierwsza na drugim dysku ide, itd. Zalecam ci jedna wykasowanie jednej z istniejących, resztę instalator za ciebie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...