Skocz do zawartości

Cd Dziwnej Sprawy:)


Yves lukas

Rekomendowane odpowiedzi

sluchaj ....chodzi mi o to....ze cala konfiguracja szla dobrze....wszytskie prarmetry wpisalem dobrze......kiedy juz sie cos tam mialo robic....to bylo napisane.....

 

 

you may safely reboot your system

 

no i kiedy to zrobilem..uruchamiał sie i i ponownie włączył sie fedora core ten poczatek...gdzie wybiera sie rodzaj instalacji...chodzi mi o to czy to sie dzieje autoamtycznie czy kurde mam wpisac w tym momencie cos innego...czy sprobowac zainstalowac drugi raz...

 

 

[email protected] napisz mi swoje gg to pogadamy na zywo okej?? jak masz czas (_wogole_ → w ogóle) ORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze wyjąłem

hmmm włączyłem ponownie instalację i olałem sieć...no i działa....kurde najglupsze jest to ze akuat w pracy nie mam innej plyty głownej i musze działać na zintegrowanej karcie graficznej....to chyba zaden problem nie?? instaluje tak testowo tego (_linuxa_ → Linuksa) ORT bo chce sprawdzic jego wydajność...wiec wszelkie informacje są dla mnie nie zbedne gdyz to moja pierwsza styczność z tym syystemem....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklej zawartosc pliku /etc/sysconfig/networking/profiles/default/ifcfg-eth0 na forum i podaj jakie dane dal Ci do wpisania dostawca lacza internetowego

 

PS. jezeli masz wiecej niz jednen interfejs sieciowy to zmien ostatni znak przy podanym pliku konfiguracyjnym na numer tego ktorym komunikujesz sie z internetem, polecenie ifconfig powinno rozjasnic sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...