Skocz do zawartości

Tryb Graficzny + Amule


grzgar

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie tematu.

Za pierwszym razem skofigurowałem sobie amule'a, żeby chował mi się do tray'a (w (_linuxie_ → Linuksie) ORT nie wiem jak to się nazywa : ) I tak po włączeniu jeszcze raz jego, pojawia mi się i znika (tak jakby się chował do tego paska zadań, ale go tam nie ma). Gdy włączam "monitor systemu" wówczas w jego właściwościch można zobaczyć że jest: "uśpiony".

Co trzeba zrobić że go obudzić ? :)

 

Czy ktoś z Was używa jakiegoś muła w konsoli i jak on się tam sprawdza ? Jak się (_wogóle_ → w ogóle) ORT przełączac pomiędzy zakładkami, takimi jak ściągnięte, statystyki (jeżeli coś takiego (_wogóle_ → w ogóle) ORT tam istnieje : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także używam aMule'a i podobne rzeczy działy mi się w wersjach 2.0RC2 i 2.0RC3 (ten to (_wogóle_ → w ogóle) ORT nie ściągał), dlatego wciąż używam starej dobrej - 1.2.6 . Zarówno pod GNOME jak i KDE działa dobrze. Jakiej wersji używasz i jakiego środowska używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem lmula i działał bez problemu. No może ze względu na kompatybilność ze starymi wersjami nie łączył się z niektórymi serwerami.

Dało się go nawet skonfigurować żeby zapisywał pliki tymczasowe na zamontowanej partycji fat32 co dawało możlwość wykorzystywania tego samego katalogu z emulem pod windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśpione procesy to wszystkie, które nie są teraz aktywne. Czyli jak zwijasz muła do paska albo przełączysz okienko na inne to już proces będzie wyglądał na uśpiony. Możesz to sprawdzić w gnome-system-monitor. Twój problem raczej nie polega na uśpieniu procesu... Czy eMule coś ściąga w czasie, gdy jest niewidoczny? Może to kwestia bugu, złej konfiguracji albo niekompatybilności z panelem Gnome'a (chociaż u mnie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśpiony co nie znaczy "nie działający" działa, działa program, gdy jest zminimalizowany...

 

Problemem że nie miałem jego w "zasobniku systemowym" było nie włączenie w preferencjach amule'a "integracji z puplpitem" (amule 1.2.5). Nie wiem czy w innych wersjach jest podobna możliwość przełączania, do jakiego pulpitu ma pasowac ten amule...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...