Skocz do zawartości

Problem Z Instalacja Fc 4 X64 Z Dvd


Dziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!

 

Otorz mam nastepujacy problem:

Zmienialem ostatnio kompa i postanowilem powrocic do FC po kilku nieudanych probach (zawieszanie sie w trakcie instalacji) przypomnialem sobie ze zmienilem architekture procesora (dawniej AMD Athlon 1000 Mhz Thunderbird), po czym od razu pobralem wlasciwa wersje FC4-x86_64-DVD.iso (cos w tym stylu).

Po wypaleniu obrazu na plyte i ponownej probie instalacji z przykroscia stwierdzilem ze problem ktory mialem wczesniej wystepuje w daldzym ciagu.

Dodam rowniez ze instalacja i jakis czas praca w Windows XP (do wytestowania sprzetu) przebiega bez zarzutu - wiec problem jakiegokolwiek konfliktu sprzetowego raczej wykluczam.

Jestem malo zaawansowanym uzytkownikiem Linuksa wiec tego typu problem przerasta moje umiejetnosci na samodzielne rozwiazanie go :)

 

Z gory dziekuje za wszelkiego rodzaju sugestie i podpowiedzi ...

 

Pozdro for @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec po kilku probach:

I linux noprobe - zawieszka instalatora - brak mozliwosci przelaczenia konsoli komputer brak odpowiedzi

 

II linux noprobe - odpalilem instalatora , przelaczylem konsole migajacy kursor pozostal, brak odpowiedzi

 

I linux text - na okolo 20 % wyskoczyly 2 pod rzad czerwone ekrany gdzie byla masa jakis adresow np {000fdgh00000hsdhx00df0h00ds0g}

miedzy nimi dalo sie zauwazyc IRQ testing i kolejno dla roznych podzespolow

po tej kontroli przerwan (jak mi sie wydaje) brak odpowiedzi...

 

Co robic - czy juz na zawsze zostalem skazany na winde ... help

 

Pozdro for @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw, czy sprawdziłeś sumy obrazu iso? Widze, że masz grafe na pcie. W takim wypadku pozostaje Ci tylko instalacja w trybie tekstowym (było na forum, dlaczego).

{000fdgh00000hsdhx00df0h00ds0g}

Ja tam bym zapuścił memtesta :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...