Skocz do zawartości

Deinstalacja Fc 4! Pomocy!


wiwi

Rekomendowane odpowiedzi

Została zainstalowana FC4 teraz chce sie tego pozbyc...pomozcie mi prosze!!! Nie mam pojecia ja do tego sie zabrac, dzis widziałam pierwszy raz na oczy ten system (osobiscie mam u siebie win xp)...FC jest u kogos na kompie zainstalowane. Byłabym wdzieczna aby ktos poswiecił pare minutek na opisanie krok po kroku co jak i gdzie mam wpisywac, usuwac....Pomozcie prosze. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc i czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze mi się wydaje to da sie to zrobić z poziomu WinXP.

Wchodzisz w zarządzanie partycjami (w windowsie xp) i tam usówasz partycje utworzone przez (_linuxa_ → Linuksa) ORT.

I wsio ...

Dobrze ci się wydaje.wiwia dlaczego chcesz się tak bardzo pozbyć fedory. Na forum slacka zarejestrowała się dziewczyna i wiesz jak jej dobrze idzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiwi Podejdz do tego na spokojnie. Fedora nie gryzie. Może spróbujesz się z nią zaprzyjaźnić odpłaci ci tym samym. Tutaj nie ma wysyłania raportu o błedach co 15 minut, mało ,tutaj nie ma błędów!

Coś czuje że jeszcze tu kiedyś wruciszwrócisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum slacka zarejestrowała się dziewczyna i wiesz jak jej dobrze idzie??
Hmm... ja też ostatnio rozmawiałem z dziewczyną na temat... między innymi Linuksa i myślę, że naprawdę można było normalnie porozmawiać ;) Heh, ostatnio instalowałem Linuksa u kumpla, ale stwierdził, że nie ma czasu się "uczyć" i wraca do winshita. Może to i dobrze, bo ja jednak wolę jak Linuksa używa się dla pasji... nie żeby po prostu używać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, ze namawiacie mnie do pozostawienia tego systemu. Problem w tym ze Fedora jest na innym kompie u osoby ktora nie ma zielonego pojecia o kompach. Zainstalowała sobie Fedore w obawie przed nalotem policji (kupiła kompa w sklepie w ktorym koles rozprowadzał nielegalne oprogramowanie wraz z zakupem kompa - ale ona kupiła kompa bez systemu). No i takim oto sposobem poszła do kiosku kupiła gazetke z Fedora i potem koles meczył sie około 4 godzin z zainstalowaniem Fedory. Byc moze sama kiedy sie skusze na to...obecnie Win XP dla mnie jest wystarczajacym systemem...(_linuxowi_ → Linuksowi) ORT trza poswiecic troszke czasu - u mnie go w tej chwili brak.

Probowałam takiego sposobu: włozyłam płytke bootowalna z xp-kiem do cdromu restart i potem...zgłosiła mi sie Fedora (w Biosie normalnie ustawione jest aby system bootował sie z płytki)...Polecenie fdisk/mbr - nie zadziałało (moze w nieodpowiednim miejscu dałam to)...heh sem zielona jak zajaczek na trawce. Miałam do wyboru Enter (wejscie do Fedory), E edycja polecen (tak przypuszczam) C (nie pamietam co to było) i jeszcze jedna forma ale tez nie pamietam :( Dowiedziałam sie jeszcze o drugim sposobie...dyskietke startowa z win98, restart i potem fdisk/mbr Tylko gdzie ja mam to fdisk/mbr wpisac ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...